Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audio w Simsonie S51 Stealth-bez wiochy
Autor Wiadomość
ProMot Offline
Wtajemniczony
*

Pojazd: Simson S125
Liczba postów: 53
Reputacja: 0
Music Audio w Simsonie S51 Stealth-bez wiochy
Witam. W warsztacie spędzamy sporo czasu a nie każdy z nas ma tam niezłe audio ...
Postanowiłem sobie zrobić radyjko do garażu i po skompletowaniu głośników wzmacniacza przewodów etc...stwierdziłem że taniej by było gdybym kupił małą wierzę ^^.....No to może do sima audio ? wpisuje Simson audio w yt...a tam wieś śpiewa i tańczy Biggrin Upośledzanie użytkowania bądź funkcjonalności....moc kabaretowa...OO! Jest Pole do innowacji, zrobię audio w Simsonie S ! Warunki ? W Pełni funkcjonalny, Bezprzewodowy, o godnej mocy Biggrin I się zaczęło... kupiłem 6 głośników 10wat od telewizorów(malutkie a moc niezła)..zmieściłem 5..świetnie się słuchało komisji reprywatyzacyjnych...ale muzyka do bani...ino średnie pasmo... No to woofer 120mm i już jest lepiej ale miejsca mało....no to jeszcze 1xdwużrożny i 1x tweeter i wla Biggrin Zapytacie gdzie ? W du***...Biggrin A poważnie to pod nią ^^ Wzmacniacz Bluetooth z Jackiem 2x30 Wat wystarcza aż nad to....podczas jazdy nie ma co liczyć na godną jakość dźwięku chyba że to jakieś chamskie techno Biggrin Ale w każdym pomieszczeniu/tunelu robi furorę, a i na wypad na jakiś piknik jest IDEALNIE !bp
tak się to prezentuje Biggrin
https://www.youtube.com/watch?v=okuCGQYsI_0
18.03.2020 21:46
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
bomBer Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: Simson S51 CP
Liczba postów: 740
Reputacja: 7
RE: Audio w Simsonie S51 Stealth-bez wiochy
Powiem ci ze nawet nie widać ze coś tam jest takiego i za to wielkie gratulacje.

Natomiast ja do takich rzeczy jest od dawna ustosunkowany, czyli moje zdanie brzmi: zdecydowanie nie. Wg mnie to psuje tą fantastyczną maszynę jaką jest Simson i jest bez sensu. Przecież można kupić porządny głośnik BT i będzie to samo.

A pytanie jeszcze: jak z akumulatorem? Na ile wystarcza i czy np kierunki na tym nie tracą? itd
18.03.2020 22:04
Szukaj Cytuj
ProMot Offline
Wtajemniczony
*

No właśnie miało być nie widać ^^ Teraz mogę ruszyć z warkotem V8 .Akumulator ma 16ah x12=196wat Wystarcza na 10 godzin głośnej muzyki Biggrin PS Gdyby jakikolwiek głośnik bt dawał taka moc to bym go kupił rozebrał i wbudował. A to są zabaweczki do 10 w mocy Xd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2020 17:42 przez ProMot.)
19.03.2020 01:24
Szukaj Cytuj
bomBer Offline
Stały bywalec
*

A potem ładowanie prostownikiem? Bo z zapłonu to raczej ciężko będzie naładować Biggrin Chyba że będziesz jeździł bez przerwy z 8 godzin Tongue
19.03.2020 08:44
Szukaj Cytuj
ProMot Offline
Wtajemniczony
*

Zgadza się ^^ Ładuje prostownikiem jak za mało jeżdżę . Mam nawet wyprowadzony + żebym nie musiał rozbierać moto do ładowania Biggrin zazwyczaj słucham 2-3 dni i podpinam w sekundę^^ następnie ustawiam prostownik 3 sec Biggrin ^^ Nie przeszkadza to tak Biggrin Ale to dlatego że mam duży aku ^^ na małym to wkurwiało niemiłosiernie....
19.03.2020 17:28
Szukaj Cytuj
bomBer Offline
Stały bywalec
*

No ja u siebie mam aku 5Ah i normalnie przy zwykłym użytkowaniu ładuje go prostownikiem raz na miesiąc. Co prawda mam podłączone wszystko z akumulatora, ale wszystko na LED'ach.
19.03.2020 17:33
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
ProMot Offline
Wtajemniczony
*

Sam fakt że musisz go ładować raz na miesiąc nawet jak jeździsz to dziwne....Miasto ? w sensie klakson, migacze, stop tylko to rżnie prąd z aku... stąd domysł odnośnie miasta .
19.03.2020 17:48
Szukaj Cytuj
bomBer Offline
Stały bywalec
*

Nie ładuję go bo jest rozładowny, tylko z tego powodu, że bym coś podziałał przy Simie, ale wszystko mam zrobione, a jeździć nie mogę, bo np pada deszcz Tongue

Tzn, po mieście to tak średnio jeżdżę, a jak już to staram się mało używać kierunków (stare przyzwyczajenia jak jeszcze aku miałem zepsute)

A tak to normalnie jeżdżę i to zazwyczaj jeżdże w dzień na światłach dziennych i raczej jakieś dłużesz asfaltowe drogi bez skrzyżowań itd.

Z moich obliczeń wynika że na pełnym obciążeniu mam zapotrzebowanie 50W, a zapłon LFK ponoć jest w stanie wygenerować więcej, także powienien aku wytrzymywać spokojnie. Jednak wolę go doładować i być spokojnym Biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2020 18:11 przez bomBer.)
19.03.2020 18:09
Szukaj Cytuj
ProMot Offline
Wtajemniczony
*

Odnośnie AKU....mając 17 lat miałem przygodę. Jadąc do szkoły w zimę -10 stopni na skręcie w lewo aku padło do cna.... i prawie mnie trzasnął cywil...skręciłem ujechałem ze 100 metrów i zatrzymuje mnie ten sam samochód na którym "wymusiłem" . Wychodzi podchodzi do mnie....zanim powiedziałem dzień dobry widzę odznakę....ja jadę do szkoły a facet jedzie na komendę bo jest policjantem (5 lat później dzielnicowy) ;p.
P: Młody wiesz coś odjebał ?!
op: ...noooo jeszcze nie....
P: Bez kierunkowskazu czy stopu zatrzymałeś się na środku skrzyżowania!
op: Ojjj ja bardzo pana przepraszam najwyraźniej akumulator mi padł....no moja wina....
P: Dobra młody wierzę ci bo też miałem Simsona i to bez aku wiec wiem oco chodzi. Ale następnym razem mandat ...rozumiemy się ?
op: Jak najbardziej ! Miłego dnia ! Do widzenia !
P : Oby nie, spadaj.....

I teraz zawsze mam taki duży aku żeby nawet w -20 był prąd na podstawowe funkcje Biggrin Tak samo zapinam pasy w aucie....Już nie raz policjanci próbowali mi wmówić że jechałem bez pasów...ale u mnie w rodzinie jak oskarżysz kogoś o czyn który popełnił...to milczy...ale jak oskarżyłeś niesłusznie to budzi się w nas demon Biggrin i dostaniesz taki opierdol że to się w głowie nie mieści Biggrin DZIAŁA Biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2020 19:28 przez ProMot.)
19.03.2020 19:25
Szukaj Cytuj
bomBer Offline
Stały bywalec
*

Ja natomiast miałem śmieszną sytuację, oczywiście dla mnie śmieszną.. Biggrin

Kiedyś Komarem jechałem i mnie zatrzymała policja, tak rutynowo, do kontroli. Oczywiście wszystko było okej, ale na sam koniec policjant kazał mi pokazać światło stopu..... Biggrin Ależ go wtedy wyśmiałem.. dobrze że ten drugi z policjantów wiedział co to jest Komarek i że tam nie ma światła stopu bo tak to by mi pewnie zabrał dowód rejestracyjny że nie posiadam światła stopu
19.03.2020 19:38
Szukaj Cytuj