Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Częsci narzędziowe
Autor Wiadomość
Szymq3 Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: S51 comfort
Liczba postów: 958
Reputacja: 18
Częsci narzędziowe
Witam wszystkich użytkowników Simsony.info, więc chciałbym zaprezentować sklep ojca.A mianowicie jest to sklep z różnymi narzędziami typu Festa,Horizont itp.Firma została została założona w niemczech więc częsci są niezawodne sprawdzane w domu przy różnych pracach.Chciałbym wam zaprezentować.Narzędzia jakie posiadamy to:frezy(przydatne do cylindrów itp).Mam również śrubokręty firmy Festa które są bardzo dobre i wytrzymałe(sam je używam).Posiadam wagi do sprawdzania płaszczyzny firmy Horizont.Narzędzia firmy Horizont posiadają gwarancję.Posiadam kółka pomiarowe,maski spawalnicze,kleszcze(Festa), obcinaczki (Festa), sprzedaje również siatki zgrzewane,ocynkowane,plecione do woliery (ptaki egzotyczne.gryzonie)sam używam tych siatek mam je już długo i nie rdzewieją ponieważ są ocynkowane.Posiadam także kieszenie na narzędzia,klucze bardzo dobrej firmy polecam.Teraz link do sklepu w którym się znajduje http://allegro.pl/item901228675_kies...zia_festa.html
aukcja ta przedstawia kieszeń na narzędzia.
Na prośbę kupującego mogę wystawic Fakturę Vat.Prowadzimy sprzedaż wysyłkową mój numer Gadu-Gadu:5509977
Dziękuję Szymq3
27.02.2010 19:24
Szukaj Cytuj
R E K L A M A

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Części do Simsona - www.jackmotors.pl

Kontakt | Simson forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa użytkowników Simsony.info