Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeździcie już na różne imprezy....????
Autor Wiadomość
kamilo4195 Offline
Zaawansowany
*

Pojazd: Opel Meriva 1,8
Liczba postów: 1,440
Reputacja: 19
Jeździcie już na różne imprezy....????
Tu możecie napisać czy jeździcie już na imprezy ja TAK....Biggrin I dodajcie swoje wspomnienia..... Mi się ostatnio przydarzyło że podchodzą sobie dwie laski i stają przede mną Normalnie jedna chciała ,żebym ją złapał ale ja stałem jak ten debil i nic.... Ona się nie doczekała zainteresowania z mojej strony i sobie poszła.....Huh A ja teraz żałuję bo to niezła sztuka była....Smile Czekam na posty....;D

.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.

Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
17.04.2009 22:06
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
Bester Offline
Porządek tu robię...
Przyjaciel

Pojazd: simson
Liczba postów: 1,074
RE: Jeździcie już na różne imprezy....????
A ja wam powiem, ze nie byłem jeszcze nigdy na żadnej dyskotece!! I nie czuje takiej potrzeby! Wolę sobie wypić 2-3 piwa na spokojnie w domu, a nie opierać się o ściane na jakiejś zabawie. A i tak jakoś nie mam szczęścia do dziwczyn, bo ogólnie w gimnazjum to same dziwki, które puszczają się z trzema na raz, więc nie czuje potrzeby, abym już teraz miał dziwczyne. Jak to mówi mój dziadek: "Przyjdzie czas, bedzie rada"

kat. B, C, C+E w kieszeni
17.04.2009 22:10
Szukaj Cytuj
kamilo4195 Offline
Zaawansowany
*

Pojazd: Opel Meriva 1,8
Liczba postów: 1,440
Ja nie piję od pewnej sytuacji.... Biggrin ale laski lubię....Biggrin

.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.

Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
17.04.2009 22:11
Szukaj Cytuj
Bester Offline
Porządek tu robię...
Przyjaciel

A ja pije. Nie mam szczęścia do dziwczyn ( może jestem brzydkiTongue) i co mi w życiu wogóle zostaje. Papierosów nie pale, bo uważam, ze to bezsens, ale od czasu do czasu lubię coś dziabnąć Tongue

17.04.2009 22:13
Szukaj Cytuj
Cross Offline
Aktywny
*

Pojazd: Simson s51/70cm3
Liczba postów: 178
Reputacja: 0
Hehe jak byś nie pił to byś sie odwodnił Tongue Ogólnie na imprezki to nie jeżdze zbytnio , ale od wakacji trzeba zacząc , zazwyczaj jedzie sie gdzies z kumplami chla jak dzikie świnie i sie potem odwala różne rzeczy , czasem sie jakas zadyma trafi hehe i ogólnie jest piękne zycie Biggrin

mój Sim ====> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/83432
17.04.2009 22:15
Szukaj Cytuj
re5pectNan Offline
Aktywny
*

Pojazd: Simson SR50
Liczba postów: 171
Reputacja: 2
sim93r ma racje. Nie wiem jak w innych szkołach ale w naszej to nie jedna zakończyła edukacje z powodu puszczania sie. 9 miesiecy i trzeba brać sznurek i do lasuSmileSmile

Ja jakiś czas temu byłem na imprezce u kumpla, było pare fajnych sztuk i od jednej miałem brać numer albo coś porządniej zagadać ale nie było jak bo jak sie dowiedziałem to puźniej kto chciał to miał.

ale najlepiej to jest pić w gronieSmile

[Obrazek: 2f46e99618da.bmp.html]
17.04.2009 22:22
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
Bester Offline
Porządek tu robię...
Przyjaciel

Hehe sory za OT, ale powiem wam pewną historię, jak dziwczyna potafi zawrócić w głowie. U mnie w klasie jest taki chłopak( możecie sie spytać "Kamilo0002", "BMXMichal93BMX" i "mechanik", oni go znają bo chodzą ze mną do klasy) Całe życie był anty do dziewczyn, nie potrafił zamienić nawet słowa z dziwczyną, zawsze był nieśmiały. Aż do pewnego czasu, gdy zaczęła się w nim podkochiwac pewna dziewczyna. Iiiiiiii w ciągu NIESPEŁNA TYGODNIA stał się takim lanserem, że nie da się tego opisać. Nie można z nim nawet pogadać, bo cały czas łazi gdzieś z dziewczynami, wszystkie go lubią itp. Cały czas pisze ze swoją "na opisach gg" co wszystkich innych wkurza, bo ciągle zmienia się mu status.
Napisałem wam to, aby pokazać, co może stać się z normalnego chłopaka, w ciągu tygodnia , gdy zacznie pisać z dziewczyną Tongue Dlatego ja narazie nie chce mieć dziewczyn, Simson mi wystarcza!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2009 22:26 przez Bester.)
17.04.2009 22:23
Szukaj Cytuj
Majki93 Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: Passat
Liczba postów: 473
Reputacja: 12
(17.04.2009 22:23 )sim93r napisał(a):  Hehe sory za OT, ale powiem wam pewną historię, jak dziwczyna potafi zawrócić w głowie. U mnie w klasie jest taki chłopak( możecie sie spytać "Kamilo0002", "BMXMichal93BMX" i "mechanik", oni go znają bo chodzą ze mną do klasy) Całe życie był anty do dziewczyn, nie potrafił zamienić nawet słowa z dziwczyną, zawsze był nieśmiały. Aż do pewnego czasu, gdy zaczęła się w nim podkochiwac pewna dziewczyna. Iiiiiiii w ciągu NIESPEŁNA TYGODNIA stał się takim lanserem, że nie da się tego opisać. Nie można z nim nawet pogadać, bo cały czas łazi gdzieś z dziewczynami, wszystkie go lubią itp. Cały czas pisze ze swoją "na opisach gg" co wszystkich innych wkurza, bo ciągle zmienia się mu status.
Napisałem wam to, aby pokazać, co może stać się z normalnego chłopaka, w ciągu tygodnia , gdy zacznie pisać z dziewczyną Tongue Dlatego ja narazie nie chce mieć dziewczyn, Simson mi wystarcza!

Święta racja, taki lanser, że mała bania...

Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...

...2011...Passat...
17.04.2009 22:27
WWW Szukaj Cytuj
re5pectNan Offline
Aktywny
*

Pojazd: Simson SR50
Liczba postów: 171
Reputacja: 2
NIe chciał byś żeby laski na ciebie leciały??

[Obrazek: 2f46e99618da.bmp.html]
17.04.2009 22:31
Szukaj Cytuj
Bester Offline
Porządek tu robię...
Przyjaciel

hehe nie wiem jak to jest, bo nigdy na mnie nie leciały.

17.04.2009 22:33
Szukaj Cytuj