Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krause Piccolo Trumpf/7
Autor Wiadomość
kalamitka Offline
Nowy
*

Pojazd: Krause Piccolo
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Krause Piccolo Trumpf/7
Cześć wszystkim,

jestem Maciek i kompletnie raczkuję w kwestii DDRowskiej motoryzacji (dotąd głownie PRL i CSRS) ale niedawno stałem się posiadaczem dość rzadkiej maszyny, jaką jest Krause Piccolo Trumpf/7, którą pośrednio uratowałem przed złomowaniem Biggrin

Jak dotąd udało mi się jedynie ustalić, że silnik pochodzi ze Spatz, przód wiadomo i że wyszło tego ok 2500 sztuk. Mam za to od cholery pytań:

- jakie tam klamki przychodziły? SR2 czy Schwalbe? u mnie są niestety rometowskie

- co zdjęcie w internecie to inna lampa tylna - jakieś pomysły?

- filtr powietrza to też loteria, sr2? taki teraz założyłem, ale kupiłem go z puszką szmerów od motorynki Confused

- najważniejsze - gdzie to cholerstwo może mieć wybite numery ramy, o ile w ogóle? może była tylko tabliczka znamionowa?

Czyli ogólnie szukam jakichkolwiek informacji na temat tego rydwanu.

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc Smile

P.S. Bak już zamontowany pod siedzeniem, jak być powinno.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2021 23:44 przez kalamitka.)
14.11.2021 23:41
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
twojstara1 Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: SR 50
Liczba postów: 382
Reputacja: 2
RE: Krause Piccolo Trumpf/7
TYLKO w komunie mogli zrobić uboższą wersję DUO czyli najtańszego wózka dla inwalidów. Jak widzę ten fotel to szczerze obrzydza mnie. Czuć w nim starość niedołężność i robienie pod siebie.
Niestety nie pomogę gdyż kompletnie nie znam się na tym sprzęcie i wątpię aby ktokolwiek dobrze się znał.
Szukaj raczej na Niemieckich forach i morze Węgierskich.
Choć poczekajmy chwilę może któryś z kilkunastu forumowiczów coś będzie wiedział.
14.11.2021 23:59
Szukaj Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Części do Simsona - www.jackmotors.pl

Kontakt | Simson forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa użytkowników Simsony.info