Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papiery na motorower
Autor Wiadomość
przyplyw Offline
Nowy
*

Pojazd: Enduro
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Papiery na motorower
Witajcie, u mnie sytuacja przedstawia się tak..... jeszcze w podstawówce hen dawno temu miałem pięknego Simsona S51 czerwonego na działce na Podlasiu.. w 93-94 tym został jednak skradziony w wyniku włamania do domu. Bolało mnie to bardzo bo był nówka sztuka stał w piwnicy z przebiegiem 40km nie zdążyłem się nim nacieszyć......

Został mi dokument dowód rejestracji z okresem bezterminowym, wpis dokonany w 89ym. Mam znajomego który mi może odsprzedać taki motorower bez dokumentów i mam GWARANCJĘ że nie był kradziony - poskładał go z kilku sztuk po wypadku więc kwestie moralne tu odpadają. Zastanawiam się tylko co zrobić z brakiem tablicy (jeszcze czarna) no i z numerem na ramie który pewnie gdzieś jest nabity, rejestracja jest na mojego tatę.
Czy ktoś przerabiał podobny temat? Mogę prosić o jakieś praktyczne wskazówki?
Wiem ze temat budzi wątpliwości bo kradzione bo coś ale u mnie sytuacja jest prosta i nie budząca wątpliwości
20.11.2011 20:38
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
adasiek185 Offline
JEEECHAAAAC :D
Mechanik

Pojazd: s70, A3 8L TDI
Liczba postów: 2,081
Reputacja: 158
RE: Papiery na motorower
jedyna rzecz to przebicie nr na ramie. Nie bede sie tu zaglebiac w temacie jak to zrobic dokladnie. Tablice dorobisz sam. Kawalek blachy i farba. One nie mialy znakow holograficznych wiec bez problemu. W razie co tamta sie zgubila, zgnila, odpadla. I po krzyku

Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile

DDR power ;D

Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348

"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
20.11.2011 23:02
Szukaj Cytuj