Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z rezonansem
Autor Wiadomość
DrOne Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: simson sr50
Liczba postów: 585
Reputacja: 13
Problem z rezonansem
Witam Panowie !
Mam taki problem z simsonkiem otóż niedawno skończyłem remont i cały sezon borykałem się z problem otóż na 1,2,3 jest szatan a na 4b ciężko ma się wkręcić w rezo i dojść do maksymalnych obrotów muszę albo bardzo go skatować na 3b to z oporem wejdzie bądź jechać z jakiejś delikatnej górki ... set 70/4 na tłoku black , zapłon de , kosz s70 ,spawak idealnie liczony pod ten cyllinder ,skrzynia 4b , przełożenia 34z/12z ... Na takiej zębatce z przodu powinien bez problemowo dawać radę , ostatnio tak myśląc pomyślałem że może być to wina kanałów płuczących ponieważ po kupnie cyllindra i roztoczenu pod 70 cc była szpara dokładniej zasilania nie zgrywały się( kartery - cylinder ) i taką multiszlfierką to ładnie zrobiłem tak aby się zgrywały i wypolerowałem było idealnie jak na moje oko więc wątpie aby była tego wina ... Co myślicie co to mogło by być ? Jeszcze jedna sprawa jest taka iż jest taka dziura np. jadę na 1b dam manete szybko do konca to jest buuu i dopiero zaczyna jechać myślałem ze to winna dyszy ( obecnie mam 80 - amal21 ) ale dałem 85 i jest to samo ... Wszystko wyregulowane przejeździłem z tymi problemami cały sezon a teraz simek stoi przykryty i chcę to jakoś ogarnąć i liczę na waszą pomoc .

Jeżeli ci pomogłem daj +

Podczas remontu simson s51
więcej na https://www.facebook.com/pages/Simson-s5...3916250987
20.11.2016 21:13
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
Adrianovsky Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: Simson S51
Liczba postów: 434
Reputacja: 6
RE: Problem z rezonansem
Ja bym trochę zapłon przyśpieszył

Pomogłem? Kliknij rep + Smile

Aktualnie brak motto Sad
20.11.2016 23:29
Szukaj Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Części do Simsona - www.jackmotors.pl

Kontakt | Simson forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa użytkowników Simsony.info