Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z tulejkami.
Autor Wiadomość
PiekarzPaola Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: SIMSON S51
Liczba postów: 797
Reputacja: 1
Problem z tulejkami.
Witam, ostatnio zamówiłem tulejki poliamidowe i gumowe (tak jak mi doradziliście). No i tak. Mam "stare" (metalowe, kupione 2-3miesiące temu już założone, ale dlatego, że mam badziewne gumowe więc postanowiłem wymienić na te nowe z JM) metalowe więc kupiłem same poliamidowe 2szt i 2kpl guma + metal. Okazało się, że gumowe są bardzo ok, ale poliamidowe już gorzej. Mam w jednej tak, że mam dosłownie luz, wsadzam obie nowe metalowe tulejki i mi po prostu jedna z tych metalowych lata w środku jak chce bez żadnego oporu, a druga metalowa ma już dobry opór i na próbę wsadzałem to musiałem już kombinować z jej wyjęciem. Moje pytanie, czy to ma tak być? Bo mogę popróbować jeszcze z tymi, które są w simsonie, ale wątpie, że będzie lepsze efekt. Mogę to reklamować? czy w wahaczu mi się to uciśnie?

A jeszcze co do długości metalowych tulejek, o ile się nie mylę w simsonie mam krótsze metalowe, czy by to wpłynęło strasznie na działanie? Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Temat z moim simsonem Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.01.2017 16:14 przez PiekarzPaola.)
27.01.2017 16:12
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
Firley1997 Offline
Wtajemniczony
*

Pojazd: Simson s51
Liczba postów: 42
Reputacja: 0
RE: Problem z tulejkami.
Powiem tak, ogólnie w simsonie s51 są 4 takiej samej długości tulejki 2 na wachaczu i 2 na mocowaniu silnika, to że latają to faktycznie coś nie tak, załóż normalne guma + metal i śmigaj.
08.02.2017 18:12
Szukaj Cytuj
PiekarzPaola Offline
Stały bywalec
*

Pojazd: SIMSON S51
Liczba postów: 797
Reputacja: 1
RE: Problem z tulejkami.
Jak dzwoniłem do JM to powiedzieli, że to norma. Więc póki co włożę i sprawdzimy te luzy...

Temat z moim simsonem Smile
09.02.2017 06:49
Szukaj Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Części do Simsona - www.jackmotors.pl

Kontakt | Simson forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa użytkowników Simsony.info