Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio aux opel
Autor Wiadomość
bombelm7 Offline
Aktywny
*

Pojazd: SR80
Liczba postów: 132
Reputacja: 0
Radio aux opel
Siema. Mam takie radyjko w oplu żony. Blaupunkt Boston c32. Radio od lat gra super. Ale ostatnio chciałem podłączyć AUX gdyż ma taką funkcję. Ale jak? Podłączyłem przecięty kabel od słuchawek.

Po przecięciu idą 2 sparowane kable w jednym przewodzie a drugi kabel to luz... Więc 2 sparowane pod lewy i prawy kanał a luz pod masę.

I gra ale ledwo ledwo i bardzo cicho po podłączeniu pod telefon.

Wina kabli tanich słuchawek?

Może komuś się przyda... Winą były słabiutkie kabelki, po zmianie na przewód grubszy radio odtwarza wszystko co chcę z yt i własnej pamięci. Podłączenie opisane wyżej jest prawidłowe a jedynym wymogiem jest opcja w radiu włączenia w menu funkcji - AUX.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2021 07:46 przez bombelm7.)
22.10.2021 13:30
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
adasiek185 Offline
JEEECHAAAAC :D
Mechanik

Pojazd: s70, A3 8L TDI
Liczba postów: 2,447
Reputacja: 172
RE: Radio aux opel
Radio na kasety też tak można podłączyć. Wystarczy kaseta bez taśmy, i wpiąć się kablem przed wzmacniacz z sygnału branego z głowicy. Kiedys tak podłączałem w corsie

Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile

DDR power ;D

Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348

"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
23.10.2021 08:04
Szukaj Cytuj
bombelm7 Offline
Aktywny
*

Pojazd: SR80
Liczba postów: 132
Reputacja: 0
RE: Radio aux opel
No akurat ten blaupunk tez jest zwykłym kaseciakiem tylko ma możliwość włączenia AUX.
Wspomniany przez Cb przypadek z pustą kasetą jest rozwiązaniem kiedy nie mamy opcji AUX w radiu. Podobnie robiłem z płyta CD i cicho nagranym utworem.

Ważne że działa.
23.10.2021 09:00
Szukaj Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Części do Simsona - www.jackmotors.pl

Kontakt | Simson forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa użytkowników Simsony.info