Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze spotkania z policją....
Autor Wiadomość
SztymPL Offline
Aktywny
*

Pojazd: Simson SR70
Liczba postów: 102
Reputacja: 2
Sad Wasze spotkania z policją....
Opiszcie tu swoje spotkania z policją... Na początek ja opowiem swoje a było ich aż 3...
1. Jak jeszcze jechałem na skuterze to jechałem przez tory ok.50 km/h bez trzymanki nogi też w górze (chciałem się pochwalić przed dziewczynami) a za mną jechały tajniaki a i skuter nie był zarejestrowany (na niemieckich tablicach) wszyscy na mnie krzyczeli że mam uciekać ale się nie udało przecież to odkurzacz ani na pole nie umiałem wjechać mieli do mnie przyjechać do domu ale nie przyjechali ani mandatu nie dostałem ani pouczenia ;p....
2. Ledwo co sima odpaliłem wyjeżdżając ze szkoły i nie założyłem kasku a tak się złożyło że akurat dzielnicowy był w szkole ale kazał mi tylko kask założyć (dobrze że nie kazał mi pokazać czy mi oświetlenie działa bo akurat wtedy w ogóle w simie elektryki nie miałem).
3. To było jak przednia lampa była podłączona pod akumulator na szybko i ładowania nie miałem i akumulator mi wysiadł i złapała mnie miejska ale wtedy tylko pouczenie dostałem...
Teraz już mam całego sima legalnie zrobionego oprócz cylka 70ccm.....

Trzymaj rękę na gazie, nogę na biegu, nie przestrzegaj zasad, reguł......
http://www.polskajazda.pl/Profil,Yam...on,SR,50/15283
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2009 23:07 przez SztymPL.)
23.03.2009 23:05
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
Cross Offline
Aktywny
*

Pojazd: Simson s51/70cm3
Liczba postów: 178
Reputacja: 0
RE: Wasze spotkania z policją....
Hehe ...
Jechałem kiedys z kumplami noi patrze psolicja jeździe to ja sie zatrzymałem na poboczu bo jechałem bez elektryki całkowicie i bez karty. Noi jak tak stałem to pomyślałem ze bede awarie symulował noi wymyśliłem ze bede odkręcał świece Tongue ale ze nie było czasu na wyjęcie klucza to udawałem ze wykręcam swiece ale ręką Tongue
Policja podjechała noi mnie wypytuja co to za motor jaka pojemnosc i wkoncu zawołali karte no to im pokazałem z tym ze rowerową noi mnie puścili Tongue

Innym razem stoje se z kumplem podjeżdza normalny cywilny fiat uno a w nim 4 gości po około 20 lat Tongue Pomyślałem bedzie wpierdol a tu wychodzi jeden macha mi legitkom policjanta i prosi dokumenty do kontroli Biggrin Nawet nie wiecie jak mi wtedy ulzyło Tongue

mój Sim ====> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/83432
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2009 17:57 przez Cross.)
24.03.2009 17:55
Szukaj Cytuj
re5pectNan Offline
Aktywny
*

Pojazd: Simson SR50
Liczba postów: 171
Reputacja: 2
no to miałeś szczęscie

pojechałem kiedyś w nocy z kumplami na miasto no i wiadomo trzeba było poszaleć no bo jakoś dziwnie pusto było. Zaczeliśmy sie ścigać i mi sim zgasł no to go zepchnąlem na bok. Ja bez karty tak samo jak i koledzy odpaliłem i pojechaliśmy w jedno kierunkową (przez pomyłke) ja w lusterko a tu policja za nami, migneli światłami żeby stanąć a kolega nie wiele myśląc zgasił światła i zkręcił na bloki no to my za nim. przeczekaliśmy i pojechaliśmy dalej jedziemy obok cpn-u a ci sami policjanci to samo za nami tyle że szybciej i coś jeszcze mówili no to pojechaliśmy na cpn skręcili za nami. Zgasiliśmy światła i obok nich jak najszybciej i w pola może nie bedą gonić. po 30 minutach jakoś dojechaliśmy

[Obrazek: 2f46e99618da.bmp.html]
25.03.2009 13:58
Szukaj Cytuj
kamilo4195 Offline
Zaawansowany
*

Pojazd: Opel Meriva 1,8
Liczba postów: 1,440
Reputacja: 19
Ja nie miałem spotkań tyle ,że gdy na giełdzie kupiłem simka policja jeździła suką tak po placu koło ludzi a ja sobie simka pcham zadowolony że kupiłem a tu policja przedemną staje i wyskakuje mi jeden policjant z gadką ile za motorek dałem..??? no to ja mówie ,że 1500... A on kiwnoł kłową i pojechał...Biggrin A drugiego spotkania unikłem jadę simkiem rozebranym bo go robiłem żadnego światła ,kasku ,itp...Biggrin a tu patrzę i dziub wystawiony zaraz za skrzyżowaniem miałem w ich stronę skręcać ale gdy ich zobaczyłem to zrezygnowałem i w drugą stronę skręciłem..Biggrin
07.04.2009 21:52
Szukaj Cytuj
kamilo4195 Offline
Zaawansowany
*

Pojazd: Opel Meriva 1,8
Liczba postów: 1,440
Reputacja: 19
teraz bym miał spotkanie z policją ale mnie nie zobaczyli..Smile jak jechałem bez kasku koszulki świateł w samych klapkach oni jechali a ja z takiej ścieżki wyjeżdżałem..Biggrin ale nie zobaczyli mnie..Biggrin

.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.

Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
19.07.2009 21:27
Szukaj Cytuj
Patryk Niedostępny
MECHANIK
*

Pojazd: Simson S 125
Liczba postów: 1,116
Reputacja: 14
To fuksa miałeśBiggrin ja jezdze juz od 2 albo 3 lat i ani razu nie miałem spotkania z policjaBiggrin a czasami jezdze bez kaskuBiggrin i bez swiatełBiggrin

SimsoN S 125

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
20.07.2009 21:30
Szukaj Cytuj
R E K L A M A
biodizel Niedostępny
Stały bywalec
*

Pojazd: Simson S51/
Liczba postów: 393
Reputacja: 4
No ja jeżdżę ponad rok i też ani razu mnie nie złapaliSmile

[Obrazek: noofftopyl6.gif]
[Obrazek: avatar1jj9.gif]

Paliwo powraca na stare śmieciTongue

http://www.bikepics.com/members/paliwo201/
21.07.2009 10:25
Szukaj Cytuj
Szpan90 Offline
uzytkownik
*

Pojazd: Simson S51
Liczba postów: 691
Reputacja: 8
Śmigam 4lata i też mnie nie złapali i nicBiggrin oby tak dalej...Biggrin

Sim:
Mój simek: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S,51/56973
BikePics: http://bikepics.com/members/trusek99/82s51/
21.07.2009 13:17
WWW Szukaj Cytuj
Nka Offline
Wtajemniczony
*

Pojazd: Simek
Liczba postów: 55
Reputacja: 0
Ciągniemy temat Biggrin Ciągniemy Biggrin
Teraz ja opisze moje sytuacje Biggrin

Dodam iż nie posiadam karty motorowerowej ani rowerowej Xd I jeźdzę bez kasku bo uważam że na 50 to tak wieśniacko mieć kask.

1) Jadę z kumplem do miasta bo bendzynke na lotosa nagle widze jedzie jakieś auto z światełkiem na dachu to ja chyc z kumplem i simkiem (Drift Xd) w uliczke pierwszą lepszą i nas niema (uciekłem)
2) Jadę z kumplem do fryzjera (2 tygodnie po kupnie simka pierwszy raz mnie złapali), nic mi nie zrobili tylko kazali jechać do domu.
3) Jadę z kumplem miedzy miastową E4 Biggrin To to było najlepsze Biggrin Policja złapałą mnie na radar nie wiem ile tam było ograniczenia ale żem z kumplem dopierdalał Biggrin Patrze a tu policja nas łapie Biggrin Ale dostałęm tylko pouczenie (chcieli dzwonić po mamę żeby przywiozła papiery), kazali mi pchać motor do domu 200 metrów dalej od nich odpalamy motor z kumplem i jedziemy Biggrin
4) Straż miejska (koło godzinki 22) patrze się jedzie straż miejska potem nawróciła i zaczełą mnie gonić no to ja patrze jedze coś z tyłu wjechałęm w polną drogę i uciekłem (wtedy mój alus ucierpiał) Crying

Za każdym razem jechałem bez papierów, bez kart, bez kasku.
Za każdym razem mi nic nie zrobili Biggrin
Jedziemy dalej Biggrin

Policjant: Dzień dobry, kontorla drogowa, byliśmy zmuszneni was zatrzymać bo jechaliście za szybko.
Ja: Tak ?? przecież to jest 50 ccm ile my lecieli ??

Nka, jest dumnym użytkownikiem Simsony.info od 09-08-2009.
Simson Czy to SR czy to S zawsze będzie górą Wink
13.09.2009 23:29
Szukaj Cytuj
Patryk Niedostępny
MECHANIK
*

Pojazd: Simson S 125
Liczba postów: 1,116
Reputacja: 14
HehBiggrin dobreBiggrin

Ja ostatnio wracałem z kumplem ze szkoły ,wyjezdzamy z za zakretu a tu suki stojąBiggrin ja pizda po chamulcachBiggrin opony grajaBiggrin suki sie patrza, zawruciłem i objechałem leśna szcieżkaBiggrin miałem fuksa ze sie nie puściły za mnaBiggrin

SimsoN S 125

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
14.09.2009 10:07
Szukaj Cytuj