Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór ubezpieczenia
Autor Wiadomość
floki Offline
Nowy
*

Pojazd: simson s51
Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Wybór ubezpieczenia
Witam serdecznie i dziękuje za dodanie mnie do grupy
Chciałbym sie rozeznać w temacie Ubezpieczeń . Ostatnio usłyszałem takie fajne zdanie , a żeby - Wykupic takie Ubezpieczenie ( Polisę ) która - `` Będzie działała `` Troche mnie to zbiło z tropu . No bo po co płacic za coś co potem ma nie działać ?
Muszą byc chyba spełnione jakieś warunki . No jeśli nakłamę , to jest raczej logiczne że potem ktoś może mi nie wypłacić odszkodowania .
Drugie pytanie to - Istnieją Wyszukiwarki Ubezpieczeń . Podoba mi się to , bo mogę zrobić rozeznanie . No ale Agent oczywiście twierdzi że on potrafi lepiej dobrać ofertę . I tutaj mam problem , bo może być podobnie jak z Doradcami Kredytowymi , którzy z 20 tu Banków polecają pewnie ze 3 - Te które im pewnie najlepiej płacą za zwerbowanie klienta - A może sie mylę ? Bo ciekawe czy to ludzie sami wybierali Kredyty we Frankach . Czy może wybierali je dlatego że polecali im je Doradcy ? Bo Chodzi mi o coś takiego że - Skoro firma ma płacić Agentowi , to lepiej pominąć go , i zaoszczędzić pieniądze . No i tutaj już się gubie - Nie wiem komu ufać ? Na Umowie powinno byc chyba zresztą wszystko napisane ?
Tylko że wystarczy jedna linijka tekstu małym druczkiem z gwiazdka na początku ( * ) i juz jest problem - Klauzury Niedozwolone , itd
Mam zamiar rozeznać się w temacie . Chyba najlepiej będzie jak sprawdze w wyszukiwarkach , a potem porównam z tym co mówią i oferują Agenci ?
15.09.2021 07:16
Szukaj
R E K L A M A