• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 49 50 51 52 53 … 57 Dalej »
Akumulator

Akumulator

skrzydlaty9 Offline

Doświadczony


Postów: 128
Reputacja: 20
#1
01.01.2012, 15:33
Co powiecie o tym akumulatorze? Z góry dzięki za odpowiedzi.

http://allegro.pl/akumulator-6n11a-3a-6v...50373.html


Młotek Offline

Doświadczony


Postów: 233
Reputacja: 10
#2
01.01.2012, 19:31
jest dobrej firmy tylko moim zdaniem trochę za dużo 12ah.. nie wiem czy będzie wyrabiał naładować simson.. czekaj aż inni się wypowiedzą Wink


[Obrazek: 1327788774_by_.gif]

Mechaniki znać podstawy, Simson lubi Stunt - zabawy Smile
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#3
01.01.2012, 19:42
smialo go kupuj. Wszystko wyrobi


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
FREAK150 Offline

Zaawansowany


Postów: 414
Reputacja: 47
#4
01.01.2012, 20:33
Mam to aku w jednym simku i jest ok żadnych zastrzeżeń, jak do tej pory najlepszy akumulator jaki miałem w bzyku.


o/_______\o
(Oo=00=oO)
[] =****= []
Sylewk Offline

Weteran


Postów: 847
Reputacja: 50
#5
29.01.2012, 10:57
Witam
Korzystając z okazji podłączę się pod temat co sądzicie o akumulatorze YUASA 12V 5AH paprząc po internecie ma dość dobrą opinie podobno montowany jest fabrycznie w motorach. Aktualnie na alledrogo jeden ze sprzedawców oferuje niezbyt drogo.

Pozdrawiam S


Moje zabawki wersje rozwojowe http://imageshack.us/g/827/dscn9252.jpg/
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#6
29.01.2012, 11:03
nada sie. Ja za Boscha dalem 80zl i jest miodzio


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
valterter2 Offline

Wprawiony


Postów: 92
Reputacja: 0
#7
03.02.2012, 11:53
Mam taki sam wszystko dobrze działa bierz go


Simson S51 1982
*Cylinder: 60/5/3
*Tłok: MZA James staczany
*Gaźnik: Amal 21
*Wydech: Spawany 9500 By platek56
*Wał: S51 wypełniacze
*Skrzynia: 4B
*Filtr powietrza: Gąbkowy niski /niebieski
*Zapłon: platyny
*Zębatka zdawcza: 15


Mój sprzęt: http://www.bikepics.com/members/valterter2/82s51/
http://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S-51/118113

konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#8
04.02.2012, 12:21
Ja polecam aku firmy EXIDEbike 5AH, kupiłem w hurtowni za 60 zł i jeszcze ani razu nie podłączałem pod prostownik.


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Instalacja elektronik stacyjka sr50 akumulator kierunki _Misiek_ 2 2,442 02.03.2024, 11:32
Ostatni post: TomTom
  Akumulator Artek 3 953 16.08.2023, 01:43
Ostatni post: Goodnight
  Akumulator w SR 50 waitangi 5 3,092 29.08.2021, 23:21
Ostatni post: IFA_1988
  Akumulator Schwalbe KR51/1 F Nostromos 1 1,520 06.11.2018, 15:56
Ostatni post: WSR
  Akumulator WM Motor San 8 5,642 10.09.2017, 10:17
Ostatni post: jaroslaw97

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa