• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje wizualne v
« Wstecz 1 … 17 18 19 20 21 … 23 Dalej »
Alarm przy SIMKU :-)

Alarm przy SIMKU :-)

Strony (2): 1 2 Dalej »
simson1998 Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 1
#1
18.07.2010, 11:40
Witam was . Mam pytanie umiecie zrobić alarm do simka sr50???????????

Prosze napiszcie jak to zrobić z góry dzienkiShy;p

I czy to bendzie na pilot i jak go zrobić????!!!!!!Wink[/size][/font]


Kto po wsi Simkiem grzeje, każda laska za nim szaleje:ssaj:


Dla niektórych SIMSON jest Bogiem prędkościSmile a dla nie których zwykłym motorkiem.Sad

Ale dla nas wszystkich Simson jest pasjom I Bogiem prędkości a remont zabawa i Tuning Podstawą !

My wszyscy kochamy naszą pasje i nasz ścigacze :-)
Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#2
18.07.2010, 12:39
Kup...


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#3
18.07.2010, 12:43
Hmm wydziałem jak jeden na YT miał zrobione tak, jak wrzucał luz to właczał sie klakson i kierunki (klakson miał podłączony do przerywacza od kierunków) To wszystko było podłączone przez stacyjkeBiggrinBiggrin

Wiec wystarczy do tego wykorzystać czujnik luzu, trochę pomyśleć i będzie miodzioBiggrin



kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#4
18.07.2010, 13:10
Ogólne prosze napisać do DUDEXA ..!!! On taki bajery ma i na elektronice się zna także napewno pomoże..Wink


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
akusioll Niedostępny

Doktor Hous'e ^^


Postów: 592
Reputacja: 25
#5
18.07.2010, 20:01
Najtańszy koszt to 50 zł... I jest to niezly bajer. Looknij na allegro... Czujnik rychu montujesz najlepiej pod pokrywą elektryki lub w bagażniku...


Pomogłem, + do reputacjiSmile
GAZ JEST DO ZAPALNICZEKBiggrin
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#6
18.07.2010, 20:46
http://moto.allegro.pl/item1115423981_al...kanie.html
masz za 50zł gotowy... tylko podpiąć...


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
simson1998 Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 1
#7
19.07.2010, 11:48
Ale ja chce też żebym mógł go odpalać i gasić z pilota:-)


Kto po wsi Simkiem grzeje, każda laska za nim szaleje:ssaj:


Dla niektórych SIMSON jest Bogiem prędkościSmile a dla nie których zwykłym motorkiem.Sad

Ale dla nas wszystkich Simson jest pasjom I Bogiem prędkości a remont zabawa i Tuning Podstawą !

My wszyscy kochamy naszą pasje i nasz ścigacze :-)
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#8
19.07.2010, 13:48
a masz rozrusznik w simie ? nie, więc nie zapalisz z pilota..


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#9
21.07.2010, 18:20
Hahaha zapalanie z pilota ..... chyba że jesteś hadkorem xd



simson1998 Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 1
#10
21.07.2010, 22:55
Bo jestem mam 12lat


Kto po wsi Simkiem grzeje, każda laska za nim szaleje:ssaj:


Dla niektórych SIMSON jest Bogiem prędkościSmile a dla nie których zwykłym motorkiem.Sad

Ale dla nas wszystkich Simson jest pasjom I Bogiem prędkości a remont zabawa i Tuning Podstawą !

My wszyscy kochamy naszą pasje i nasz ścigacze :-)
Patryk Niedostępny

Weteran


Postów: 961
Reputacja: 14
#11
22.07.2010, 14:26
Koleś jak nie masz rozrusznika to kaplica z twoimi marzeniami.


                                  SimsoN S 125

      http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#12
22.07.2010, 19:13
Wiem jak zrób Biggrin:d

Bierzesz jakiegoś kolesia dajesz mu na piwko ... I mówsz zeby stał koło simacza Biggrin:d
Kupujesz łoki toki dajesz mu odbiornik i jak powesz zapal to koleś za kopniak i chodzi xd



Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#13
22.07.2010, 22:45
NIE SPAMUJ!!!!!!!!!!!! Tongue


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

simson1998 Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 1
#14
09.09.2010, 21:57
haha jaja se ze mnie robicie!!!


Kto po wsi Simkiem grzeje, każda laska za nim szaleje:ssaj:


Dla niektórych SIMSON jest Bogiem prędkościSmile a dla nie których zwykłym motorkiem.Sad

Ale dla nas wszystkich Simson jest pasjom I Bogiem prędkości a remont zabawa i Tuning Podstawą !

My wszyscy kochamy naszą pasje i nasz ścigacze :-)
Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#15
10.09.2010, 08:41
No robią bo zadajesz głupie pytania dzieciaku -.-'


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile

Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  witam jak pdgiąć siedzenie jak w tym simku co trzeba zrobić proszę o szybką pomoc dominik550pl 3 2,960 05.06.2014, 18:57
Ostatni post: lukix61
Lightbulb obrotomierz przy simku simson1998 3 3,343 04.10.2009, 13:13
Ostatni post: sz4et0m

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa