• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 133 134 135 136 137 … 141 Dalej »
Awaria platynek?

Awaria platynek?

Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#1
13.04.2010, 20:00
Witam!Dwa dni temu powrócił mój problem,a mianowicie Simson znów stał się słaby,przerywa w czasie jazdy i gaśnie na luzie.Tym razem zapłon sie nie przestawił,lecz była zła przerwa na platynkach.Po 2 godzinach bezbroblemu,Simson znów dostał tych samych objawow.Znów zmieniłem przerwe na platynkach i do dzis miałem spokój.Ale problem powrócił i tu moje pytanie czy to wina platynek?Może sa juz zuzyte i przez to sie tak dzieje?


Mój Simson na PJ
Wekx Offline

Doświadczony


Postów: 225
Reputacja: 1
#2
13.04.2010, 21:14
sprawdz czy magneto nie trze o platynki, jesli tak to sproboj je spilowac moze to pomoze, mozliwe tez ze masz krzywe magneto i przez to cos sie moze dziac ale raczej by pęklo, moze tez byc to ze masz lozysko rozwalone, sprawdz czy magneto sie rusza gora dol lewo prawo idt.Smile


Jeździsz po to aby żyć, żyjesz po to aby jeździć:shy:Rolleyes
Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#3
13.04.2010, 21:15
Z magnetem wszystko git,łozyska wszystko ok.


Mój Simson na PJ
Wekx Offline

Doświadczony


Postów: 225
Reputacja: 1
#4
13.04.2010, 21:17
a trze?


Jeździsz po to aby żyć, żyjesz po to aby jeździć:shy:Rolleyes
Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#5
13.04.2010, 21:39
No nie,wszystko jest ok,tylko mówie 2 godziny,2 dni po zrobieniu problem powraca,kumpel mówił ze to najprawdopodobniej wina starych zapewne juz zużytych platynek.


Mój Simson na PJ
Wekx Offline

Doświadczony


Postów: 225
Reputacja: 1
#6
13.04.2010, 21:53
a tak wogule to powiedz mi jak ty ustawiasz "przerwe na platynkach"?


Jeździsz po to aby żyć, żyjesz po to aby jeździć:shy:Rolleyes
Patryk Niedostępny

Weteran


Postów: 961
Reputacja: 14
#7
13.04.2010, 22:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2010, 22:46 przez Patryk.)
Wekx jak możliwe jest tarcie magneta o platyny? Ja sobie tego nie wyobrażam.
Kup nowe platynki i problem z głowy( koszt 10 zł)


                                  SimsoN S 125

      http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#8
14.04.2010, 14:14
Tak zrobiłem i już ok


Mój Simson na PJ
Wekx Offline

Doświadczony


Postów: 225
Reputacja: 1
#9
14.04.2010, 14:27
czasami platynki sa za duze, raz takie cos mialem, ale jak juz jest dobrze to okSmile


Jeździsz po to aby żyć, żyjesz po to aby jeździć:shy:Rolleyes



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson S50N z 1977r. AWARIA gryzon 45 10,154 12.05.2023, 15:29
Ostatni post: Kojotka234
Rainbow Awaria kopniaka Kacper.Ppppp 3 1,507 02.01.2021, 08:50
Ostatni post: jaro5
  Awaria Szogi11 2 1,289 26.09.2019, 22:50
Ostatni post: DonElton
  Awaria Simsona w trasie - Jak być przygotowanym? SynAnarchii 2 1,613 20.09.2018, 00:01
Ostatni post: Golibroda
  Awaria szymon240913 5 2,249 26.11.2017, 16:17
Ostatni post: magdamichal

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa