13.04.2010, 20:00
Witam!Dwa dni temu powrócił mój problem,a mianowicie Simson znów stał się słaby,przerywa w czasie jazdy i gaśnie na luzie.Tym razem zapłon sie nie przestawił,lecz była zła przerwa na platynkach.Po 2 godzinach bezbroblemu,Simson znów dostał tych samych objawow.Znów zmieniłem przerwe na platynkach i do dzis miałem spokój.Ale problem powrócił i tu moje pytanie czy to wina platynek?Może sa juz zuzyte i przez to sie tak dzieje?


