17.01.2012, 19:15
Witam
) po remoncie silnika nie chce łapać mi kopnik czasem zaskoczy a czasem spadnie az na sam dół co to może być?? druga sprawa to nie działająca skrzynia... wchodzi mi dobrze tylko 1 nie wie czy to automat czy moze coś innego prosze was o rade w sprawie kopnika i biegów szybciej było ok.....
) po remoncie silnika nie chce łapać mi kopnik czasem zaskoczy a czasem spadnie az na sam dół co to może być?? druga sprawa to nie działająca skrzynia... wchodzi mi dobrze tylko 1 nie wie czy to automat czy moze coś innego prosze was o rade w sprawie kopnika i biegów szybciej było ok.....

