28.08.2018, 21:05
Witam mam problem. Gdyz odpalilem simsona wrzucilem jedynke a reszta zginela znienacka, jest tylko pierwszy bieg Ladnue odpala.
Brak biegow 2,3,4
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Silnik simson brak biegow | Marcino250 | 5 | 2,737 |
16.06.2020, 01:19 Ostatni post: jaro5 |
|
| Brak biegów | sebastian1749 | 6 | 2,006 |
05.08.2017, 21:58 Ostatni post: sebastian1749 |
|
|
|
Brak biegów 2,3,4 | josepho | 3 | 2,341 |
02.08.2016, 19:43 Ostatni post: jaro5 |
| Brak biegów | Msroka98 | 12 | 2,646 |
26.06.2016, 14:21 Ostatni post: Msroka98 |
|
| Pękł łancuch i brak biegów | TDF | 8 | 2,798 |
23.12.2015, 18:18 Ostatni post: kamil_614 |
|