19.03.2018, 17:35
Witam po remoncie Simsona znika mi iskra kopnę raz i iskra jest potem muszę odłączyć wszystkie wtyki od modułu i wtedy robi się tak samo.
Brak iskry
|
19.03.2018, 17:35
Witam po remoncie Simsona znika mi iskra kopnę raz i iskra jest potem muszę odłączyć wszystkie wtyki od modułu i wtedy robi się tak samo.
19.03.2018, 20:00
pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
31.03.2018, 14:26
Probowales z inna swieca?
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Brak iskry simson 6v platyniarz | Jakubin | 32 | 5,116 |
22.05.2022, 19:17 Ostatni post: Jakubin |
|
| Brak iskry/prąd zanika | Krystianb | 9 | 3,448 |
19.06.2021, 09:35 Ostatni post: Krystianb |
|
| Brak iskry po generalnym remoncie | krzysiek8dz | 1 | 1,463 |
19.05.2021, 07:34 Ostatni post: Qwet |
|
| brak iskry | Pablito77 | 3 | 1,719 |
31.01.2021, 12:57 Ostatni post: bomBer |
|
| Brak iskry | mathias | 44 | 8,971 |
14.01.2021, 22:32 Ostatni post: mathias |
|