• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 14 15 16 17 18 … 57 Dalej »
Brak iskry

Brak iskry

SimsonD Offline

Początkujący


Postów: 12
Reputacja: 0
#1
19.03.2018, 17:35
Witam po remoncie Simsona znika mi iskra kopnę raz i iskra jest potem muszę odłączyć wszystkie wtyki od modułu i wtedy robi się tak samo.


jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#2
19.03.2018, 20:00
Poszę
http://simsony.info/Thread-Rozwiazywanie...nym--15717


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
TheLemon Offline

Wtajemniczony


Postów: 29
Reputacja: 0
#3
31.03.2018, 14:26
Probowales z inna swieca?





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak iskry simson 6v platyniarz Jakubin 32 5,116 22.05.2022, 19:17
Ostatni post: Jakubin
  Brak iskry/prąd zanika Krystianb 9 3,448 19.06.2021, 09:35
Ostatni post: Krystianb
  Brak iskry po generalnym remoncie krzysiek8dz 1 1,463 19.05.2021, 07:34
Ostatni post: Qwet
  brak iskry Pablito77 3 1,719 31.01.2021, 12:57
Ostatni post: bomBer
  Brak iskry mathias 44 8,971 14.01.2021, 22:32
Ostatni post: mathias

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa