02.06.2018, 15:50
Witam kupiłem niedawno simsona s51 właściciel mówił ,że trzeba tylko wymienić zapłon który dał w zestawie. Ale po wymienieniu zapłonu iskry nadal niema. Co może być przyczyną?
Brak iskry simson s51
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Brak swiatel stopu simson sr50 ducatti energia | michael.rudek | 3 | 421 |
13.05.2024, 13:08 Ostatni post: IFA_1988 |
|
| Brak iskry simson 6v platyniarz | Jakubin | 32 | 5,112 |
22.05.2022, 19:17 Ostatni post: Jakubin |
|
| Brak prądu Simson s51 | luki213 | 0 | 1,043 |
19.05.2022, 17:24 Ostatni post: luki213 |
|
| Brak iskry/prąd zanika | Krystianb | 9 | 3,442 |
19.06.2021, 09:35 Ostatni post: Krystianb |
|
| Brak iskry po generalnym remoncie | krzysiek8dz | 1 | 1,461 |
19.05.2021, 07:34 Ostatni post: Qwet |
|