Forum
Szukaj
O nas
O nas
Użytkownicy
Ekipa forum
Wspomóż nas
Regulamin
Polityka prywatności
Kontakt
Poradniki
Rejestracja
Logowanie
Home
Members
Help
Search
WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (
kliknij tutaj
)
Simsony.info
Forum o Simsonach
Zadaj pytanie bez logowania
« Wstecz
1
2
3
4
5
…
8
Dalej »
Cylinder
Nowa odpowiedź
Cylinder
sawin
Wprawiony
Postów: 71
Reputacja:
0
#1
14.01.2026, 22:19
Witam czy wie ktoś czy trzeba rozwiercać oryginalne kartery od Simsona S51 pod cylinder 45mm i jaka to pojemność?
twojstara1
Mentor
Postów: 1,845
Reputacja:
37
#2
15.01.2026, 07:18
To jest pojemność 70cm3 z 50cm3 zrobisz bez rozwiercania 60cm3 ale do 70cm3 trzeba rozwiercać i wał wymienić.
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.
Wyłącz emotikony
Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania.
Zacytuj te posty teraz
lub
odznacz je
.
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Tryb normalny
Tryb drzewa