• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Zadaj pytanie bez logowania v
« Wstecz 1 2 3 4 5 … 8 Dalej »
Cylinder

Nowa odpowiedź 
Cylinder

sawin Offline

Wprawiony


Postów: 71
Reputacja: 0
#1
14.01.2026, 22:19
Witam czy wie ktoś czy trzeba rozwiercać oryginalne kartery od Simsona S51 pod cylinder 45mm i jaka to pojemność?


twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#2
15.01.2026, 07:18
To jest pojemność 70cm3 z 50cm3 zrobisz bez rozwiercania 60cm3 ale do 70cm3 trzeba rozwiercać i wał wymienić.





[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania. Zacytuj te posty teraz lub odznacz je.
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa