• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 37 38 39 40 41 … 221 Dalej »
Czujnik luzu

Wątek zamknięty 
Czujnik luzu

Supryk Offline

Doświadczony


Postów: 230
Reputacja: 1
#1
12.05.2018, 21:18
W ktora strone powinna byc skierowana blacha czujnika luzu?


HaXbOx Offline

Mentor


Postów: 1,384
Reputacja: 17
#2
13.05.2018, 09:00
Tu wszystko jest Smile


04.04.2013-17.08.2016 87 Simson S51 B1-4
13.01.2016-01.12.2016 '81 Simson S51 N
16.01.2017- '82 Simson S51 B1-4/S51E
19.09.2016 '93 KAWASAKI KDX 125




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czujnik automat stopu - tył Arek67 2 1,221 20.08.2019, 22:21
Ostatni post: Arek67
  Czujnik stopu w kole Supryk 1 1,291 27.02.2018, 20:31
Ostatni post: Grzegrzyk
  SR50-Blaszka luzu miro 9 4,053 05.06.2016, 16:42
Ostatni post: arturwietnam
  Czujnik poziomu paliwa Simek46 1 1,670 05.03.2016, 16:49
Ostatni post: GenerałDimitrov
  Czujnik stop w piaście tylnego koła- zasadza działania piotrdur 4 5,061 30.08.2015, 15:45
Ostatni post: piotrdur

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa