06.06.2010, 12:26
Ostatnio się zastanawiam czy tłumik od yamahy dt 50 będzie pasował do simka według mnie powinnien pasować po przerubkach co o tym sądzicie..??
.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.
Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccm

