• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje mechaniczne v
« Wstecz 1 … 53 54 55 56 57 … 59 Dalej »
Czy tłumik będzie pasował??

Czy tłumik będzie pasował??

kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#1
06.06.2010, 12:26
Ostatnio się zastanawiam czy tłumik od yamahy dt 50 będzie pasował do simka według mnie powinnien pasować po przerubkach co o tym sądzicie..??
[Obrazek: 2010%5C03%5C10%5Cbikepics-1923189-800.jpg]


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
szymbor Offline

Doświadczony


Postów: 239
Reputacja: 6
#2
09.06.2010, 22:08
Jeżeli chodzi o samo to czy wejdzie w rame to raczej tak pewnie bez przeróbek się nie obędzie ale ciekawe na ile strojony jest tłumik w DT??


Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#3
09.06.2010, 22:12
Powinien pasować Smile Chyba na 12 rpm


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#4
09.06.2010, 22:17
za choja nie wejdzie...
i do tego lewą stroną idzie...
Będę w piątek w szkole to ogarnę detke i sima...


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Tłumik swinkers 23 5,885 20.11.2021, 10:14
Ostatni post: twojstara1
  Tłumik ORI i brak bebechów bombelm7 4 1,904 03.10.2021, 12:24
Ostatni post: bombelm7
  Tłumik 32mm wlodek 19 7,229 01.11.2018, 23:23
Ostatni post: wlodek
  Tłumik Bartex 2 1,702 05.03.2018, 09:44
Ostatni post: Golibroda
  Tłumik cross SKYLEX 9 2,906 29.12.2017, 15:31
Ostatni post: HoeronixHD

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa