27.03.2012, 15:42
Czym różni się olej czerwony od zielonego, chodzi mi o ten od piły (chyba fulmix się nazywa). Jeżeli niczym to po co go zabarwiają na 2 kolory? skoro można jedynie jednym.
Czym się rózni olej...
|
27.03.2012, 15:42
Czym różni się olej czerwony od zielonego, chodzi mi o ten od piły (chyba fulmix się nazywa). Jeżeli niczym to po co go zabarwiają na 2 kolory? skoro można jedynie jednym.
28.03.2012, 21:10
Tak, oleje są z jednej firmy, fulmix. Kupuje je na stacji paliw- a wątpię aby tam coś wiedzieli.
29.03.2012, 06:43
roznica jest na pewno. Wez obie butelki w garsc i przeczytaj. Moze jeden to syntetyk, drugi mineralny, moze klasa jakosci sie roznia
Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli
![]() DDR power ;D Moja suka ;* http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348 "Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
29.03.2012, 12:52
w oryginale kolor zielony ma husqvarna a czerwony stihl kolor nie ma nic do rzeczy poprostu firma chce podkreślić że to jest ich.Te oleje maja takie same wlasciwosci
29.03.2012, 13:47
też taki zielony kiedyś lałem jak docierałem sima
Dobry jest ale 33zł kosztuje
29.03.2012, 13:50
Ceną się nie różnią, jedynie treść jest pozmieniana w nie których miejscach. Poszukam i przeczytaj skład.
Chodzi mi o te oleje: http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&c...9,r:19,s:0 http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&c...60&bih=629 |
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Czym spawać? | bomBer | 2 | 1,219 |
07.08.2020, 20:05 Ostatni post: bomBer |
|
| Po czym rozpoznać niemiecki cylinder MZA? | yuami | 17 | 7,218 |
31.07.2018, 08:22 Ostatni post: yuami |
|
| Czym to zrobić ? | AgroMatias | 3 | 1,766 |
10.07.2017, 21:10 Ostatni post: jaro5 |
|
| Czym wykonać kątowanie korbowodu? | robigtaa | 2 | 2,121 |
06.03.2017, 21:50 Ostatni post: robigtaa |
|
| W czym śmigacie na simkach? | Adrianovsky | 10 | 4,151 |
22.12.2015, 20:13 Ostatni post: BajuPL |
|