• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 178 179 180 181 182 … 221 Dalej »
Czym się rózni olej...

Czym się rózni olej...

Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#1
27.03.2012, 15:42
Czym różni się olej czerwony od zielonego, chodzi mi o ten od piły (chyba fulmix się nazywa). Jeżeli niczym to po co go zabarwiają na 2 kolory? skoro można jedynie jednym.



Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

pypu140 Offline

Mentor


Postów: 1,277
Reputacja: 29
#2
28.03.2012, 20:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.03.2012, 20:56 przez pypu140.)
nie spotkałem się z tym olejem, ale czymś musi się różnićSzczerbol poczytaj nazwy dokładnie albo co... a najlepiej zapytaj w sklepie w którym sprzedają te olejeWink

PS rozumiem, że to olej z jednej firmyBiggrin


piwo
Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#3
28.03.2012, 21:10
Tak, oleje są z jednej firmy, fulmix. Kupuje je na stacji paliw- a wątpię aby tam coś wiedzieli.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#4
29.03.2012, 06:43
roznica jest na pewno. Wez obie butelki w garsc i przeczytaj. Moze jeden to syntetyk, drugi mineralny, moze klasa jakosci sie roznia


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
rider Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#5
29.03.2012, 12:52
w oryginale kolor zielony ma husqvarna a czerwony stihl kolor nie ma nic do rzeczy poprostu firma chce podkreślić że to jest ich.Te oleje maja takie same wlasciwosci


pitas2233

Gość

 
#6
29.03.2012, 13:47
też taki zielony kiedyś lałem jak docierałem sima Biggrin Dobry jest Wink ale 33zł kosztuje Biggrin


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#7
29.03.2012, 13:50
Ceną się nie różnią, jedynie treść jest pozmieniana w nie których miejscach. Poszukam i przeczytaj skład.

Chodzi mi o te oleje:
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&c...9,r:19,s:0




http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&c...60&bih=629


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czym spawać? bomBer 2 1,219 07.08.2020, 20:05
Ostatni post: bomBer
  Po czym rozpoznać niemiecki cylinder MZA? yuami 17 7,218 31.07.2018, 08:22
Ostatni post: yuami
  Czym to zrobić ? AgroMatias 3 1,766 10.07.2017, 21:10
Ostatni post: jaro5
  Czym wykonać kątowanie korbowodu? robigtaa 2 2,121 06.03.2017, 21:50
Ostatni post: robigtaa
  W czym śmigacie na simkach? Adrianovsky 10 4,151 22.12.2015, 20:13
Ostatni post: BajuPL

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa