26.02.2021, 11:55
Witam ostatnio w simsonie zmieniłem wał i łożyska. Czy trzeba je docierać? Jeżeli tak to przez ile? Zrobiłem już 50km
Docieranie łożysk
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Luźne gniazda łożysk | JarosPL | 36 | 14,748 |
04.10.2019, 15:52 Ostatni post: bomBer |
|
| Docieranie silnika | r4dly | 4 | 1,676 |
23.08.2019, 21:03 Ostatni post: Deadthive |
|
| Docieranie | RickRoll | 16 | 4,444 |
29.09.2017, 18:03 Ostatni post: adriano19921106 |
|
| osadzanie łożysk | simsonex | 2 | 1,874 |
03.08.2017, 21:48 Ostatni post: simsonex |
|
| Docieranie | kacperowski0 | 3 | 1,852 |
25.06.2017, 11:04 Ostatni post: kacperowski0 |
|