• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Sprawy forum v
« Wstecz 1 2 3 4 5 Dalej »
Dołacz do klubu Simsony.info na portalu Mojemoto.pl!

Dołacz do klubu Simsony.info na portalu Mojemoto.pl!

kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#1
08.03.2010, 19:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.03.2010, 19:19 przez kamilo0002.)
Widzicie zapewne, że na górze forum pojawiło się api z losowymi Simsonami na portalu mojemoto.pl a dokładnie simsonami znajdującymi się w klubie Simsony.info

Zachęcam Was do rejestracji na portalu, dodaniu zdjęć swoich maszyn i dołączeniu do klubu!
http://mojemoto.pl/kluby,6


Cytat:Mojemoto.pl- portal zmotoryzowanych!
Motoryzacyjny portal tworzony przez społeczność. Profile pojazdów, opisy, zdjęcia, dane oraz opinie.


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#2
08.03.2010, 19:41
gdzie ty to widzisz u mnie nie ma tego api :d
a poza tym coś link nie działa przynajmniej mi :d


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#3
08.03.2010, 19:43
(08.03.2010, 19:41 )K0rzeŃ napisał(a): gdzie ty to widzisz u mnie nie ma tego api :d
a poza tym coś link nie działa przynajmniej mi :d

Api powinno się znajdować pod logiem nad reklama, czy inni tez go nie mają?
Na razie jest tam tylko mój Simek...


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#4
08.03.2010, 19:46
Jest tylko w stylu domyślnym ;] Zarejestrowałem się i dodałem pojazd, też się będzie wyświetlał? ;P


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

SylwekZBO Offline

Wtajemniczony


Postów: 20
Reputacja: 0
#5
08.03.2010, 19:46
kamilo0002 możesz zobaczyc czy dołaczyłem do klubu Mojemoto.pl>>???


[Obrazek: moje.gif?v0]
Moj SIMSON ŻÓŁTA BŁYSKAWICA:www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/91084

Pata Offline

Simsoniara


Postów: 279
Reputacja: 6
#6
08.03.2010, 19:58
A z tego klub na motoalbum .pl teź czy znowu trzeba się rejestrować na nowym ??


"Pal gumę , a nie duszę "

Simek pj: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Sims...uro/105669
Staram się pomagać

Diabeł tkwi w szczegółach
K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#7
08.03.2010, 20:03
Rejestrujcie się i zapisujcie do klubu s info bez marudzenia:dBiggrinBiggrinBiggrin poświećcie te 2 minuty dla dobra forum Biggrin


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda


sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#8
08.03.2010, 20:20
(08.03.2010, 19:46 )SylwekZBO napisał(a): kamilo0002 możesz zobaczyc czy dołaczyłem do klubu Mojemoto.pl>>???

nie dołączyłeś... bo musisz mieć tam konto a potem klikasz w ten link i po prawej jest dołącz do klubu i to cała filozofia :hehe:


SylwekZBO Offline

Wtajemniczony


Postów: 20
Reputacja: 0
#9
08.03.2010, 20:26
Ok spoko juz jestem dzieki koledzy....


[Obrazek: moje.gif?v0]
Moj SIMSON ŻÓŁTA BŁYSKAWICA:www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/91084

SimDriver Offline

Weteran


Postów: 534
Reputacja: 6
#10
05.05.2010, 14:14
Ja się też zarejestrowałem na portalu mojemoto.pl Smile


                http://www.bikepics.com/members/simdriver/88sr-50/         
            http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR_50/91281
                     
  Simson SR
Rok: 1988
Pojemność: 60/4/3
Gaźnik: Orginał i fajnie jeździ
V-max: 90
Instalacja: 12V
Skrzynia: 4B
Tłumik: Oryginalny a Leo Vince na sprzedaż

Jest Simson...Jest impreza !! Crunhips !!



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje zmian na simsony.info kamilo0002 217 184,743 22.10.2023, 23:55
Ostatni post: kamilo0002
  Zmiany w ekipie simsony.info (awanse, nominacje) kamilo0002 10 7,399 20.10.2023, 17:37
Ostatni post: kamilo0002
  Napotkane przez Was błędy w serwisie Simsony.info kamilo0002 26 63,268 20.06.2018, 15:55
Ostatni post: sklatek
  Simsony.info na Instagramie! kamilo0002 4 10,780 25.09.2016, 09:24
Ostatni post: Szymcio
  Mapa forumowiczów - simsony.info Szymcio 14 13,289 21.04.2015, 14:40
Ostatni post: kamilo0002

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa