23.05.2023, 11:48
Jestem Kuba z Warszawy szykuję sobie, tzn. robię renowację od począrku do konca wózka Simson Duo 4/1.
Jest tu na forum ktoś inny z trójnogiem?
Jest tu na forum ktoś inny z trójnogiem?
Dzień Dobry
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Dzień dobry | kolorowy | 4 | 2,330 |
14.03.2023, 11:57 Ostatni post: jaro5 |
|
| Dzień dobry | Klamot | 2 | 1,590 |
25.05.2018, 07:23 Ostatni post: Klamot |
|
| Dzień dobry! | Arturoo | 1 | 1,627 |
30.01.2016, 14:09 Ostatni post: Simi |
|
| Dzień dobry! | esc | 6 | 2,552 |
30.03.2015, 20:26 Ostatni post: DrOne |
|
| Dzień Dobry! | boczek97 | 8 | 4,511 |
17.01.2013, 23:15 Ostatni post: minwf |
|