Cześć,
udało mi się odpalić simsona S51 E4 dziadka po 8 latach nie używania. Po odpaleniu jest dźiwny dźwiek na wolnych obrotach, po dodaniu gazu ustaje, ale jak wraca na wolne obroty nadal jest(podsyłam filmik). Simek był odpalany parę razy na bardzo krótko potem, ale nie jeździlem, może to przez ten czas 8 lat i musi dłuzej pochodzić? Co oznacza ten dźwięk, co robić?
Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję
https://youtube.com/shorts/2G6cKWsSnLk?feature=share
udało mi się odpalić simsona S51 E4 dziadka po 8 latach nie używania. Po odpaleniu jest dźiwny dźwiek na wolnych obrotach, po dodaniu gazu ustaje, ale jak wraca na wolne obroty nadal jest(podsyłam filmik). Simek był odpalany parę razy na bardzo krótko potem, ale nie jeździlem, może to przez ten czas 8 lat i musi dłuzej pochodzić? Co oznacza ten dźwięk, co robić?
Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję
https://youtube.com/shorts/2G6cKWsSnLk?feature=share


