04.11.2018, 19:29
witam mam pytanie odnośnie tego urządzenia elba w schemacie 12 v na platynkach czy ona wystarczy do ładowania akumulatora i pracy kierunków czy muszę coś jeszcze dokupić jeżeli tak to co
|
04.11.2018, 19:29
witam mam pytanie odnośnie tego urządzenia elba w schemacie 12 v na platynkach czy ona wystarczy do ładowania akumulatora i pracy kierunków czy muszę coś jeszcze dokupić jeżeli tak to co
04.11.2018, 19:43
powinieneś mieć jeszcze prostownik
Simson S51 Enduro 1990r. > MZ ETZ 251 1990r. > Suzuki GS500E 1996r.
Pomogłem daj + do reputacji Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje
04.11.2018, 21:47
Jak wyżej, pomiędzy cewką ładowania a ELBA-ą powinien być jeszcze mostek prostowniczy tego typu:
https://nanotronik.pl/Mostek-prostownicz...prostownik |
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Elba 12v ladowanie | Artek | 11 | 1,718 |
17.08.2023, 17:23 Ostatni post: IFA_1988 |
|
| Problem z swiatlami, elba | Artek | 6 | 1,026 |
05.08.2023, 15:00 Ostatni post: Artek |
|
| Uszkodzona Elba 6v | Raper1989 | 3 | 1,184 |
23.06.2023, 20:40 Ostatni post: IFA_1988 |
|
| Elba do Schwlbe Kr51/2 | Witek1980 | 1 | 1,109 |
16.02.2023, 00:50 Ostatni post: IFA_1988 |
|
| Elba + EWR czy 2 x regulator od chińczyka? | K-r-y-s | 2 | 2,081 |
14.09.2022, 21:22 Ostatni post: K-r-y-s |
|