• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 12 13 14 15 16 … 57 Dalej »
elba

elba

diagnostyk Offline

Nowicjusz


Postów: 1
Reputacja: 0
#1
04.11.2018, 19:29
witam mam pytanie odnośnie tego urządzenia elba w schemacie 12 v na platynkach czy ona wystarczy do ładowania akumulatora i pracy kierunków czy muszę coś jeszcze dokupić jeżeli tak to co


Diablo Offline

Weteran


Postów: 634
Reputacja: 15
#2
04.11.2018, 19:43
powinieneś mieć jeszcze prostownik


Simson S51 Enduro 1990r. > MZ ETZ 251 1990r. > Suzuki GS500E 1996r.



Pomogłem daj + do reputacji Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje Biggrin
IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#3
04.11.2018, 21:47
Jak wyżej, pomiędzy cewką ładowania a ELBA-ą powinien być jeszcze mostek prostowniczy tego typu:
https://nanotronik.pl/Mostek-prostownicz...prostownik





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elba 12v ladowanie Artek 11 1,718 17.08.2023, 17:23
Ostatni post: IFA_1988
  Problem z swiatlami, elba Artek 6 1,026 05.08.2023, 15:00
Ostatni post: Artek
  Uszkodzona Elba 6v Raper1989 3 1,184 23.06.2023, 20:40
Ostatni post: IFA_1988
  Elba do Schwlbe Kr51/2 Witek1980 1 1,109 16.02.2023, 00:50
Ostatni post: IFA_1988
  Elba + EWR czy 2 x regulator od chińczyka? K-r-y-s 2 2,081 14.09.2022, 21:22
Ostatni post: K-r-y-s

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa