• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 40 41 42 43 44 … 221 Dalej »
Gaźnik do simsona.

Gaźnik do simsona.

Wojtii Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#1
25.02.2018, 21:39
Witam, zastanawiam się nad kupnem gaźnika Gaźnik Dellorto PHBN FS 16mm do seryjnej 50. Czy do zwykłej 50 kupić inny gaźnik, czy ten jest ok. ( chodzi mi o poprawę pracy silnika a nie o wzrost mocy). Chciałbym też zamontować coś innego niż bvf, bing itp. z ciekawości jak to będzie chodzić. Biggrin


Mój Simsonek Tongue

Temat - http://simsony.info/Thread-Simson-S51-by-Wojtii

Bikepics - https://www.bikepics.com/members/Wojtii

Grzegrzyk Offline

Zaawansowany


Postów: 419
Reputacja: 13
#2
25.02.2018, 21:43
To dość drogie gaźniki. Nie jestem specjalistą i nigdy go nie miałem, ale jestem prawie pewien, że są lepsze gaźniki w lepszej cenie.


Pomogłem? Zostaw plusa!
Pablo21 Offline

Wprawiony


Postów: 78
Reputacja: 0
#3
26.02.2018, 00:30
Polecam K60B, gaźnik rosyjski. Najlepiej oryginał, dopiero na nim sim zaczął mi normalnie chodzić.


Ruuuda Wink


Oferuję diagnostykę komputerową samochodów - odczyt i kasowanie błędów. (lubelskie / Wa-wa)
haski1974 Offline

Początkujący


Postów: 16
Reputacja: 0
#4
27.02.2018, 11:37
czy jak bym załorzył ten gażnik do sr50 to musze naciskać ten przycisk co benzyne wlewa do pływaka bo za każdym razem nie chce sciągać osłony silnika i na jakiej zasadzie działa to ssanie półautomatyczne


HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#5
27.02.2018, 19:43
Ssanie półautomatyczne działa w ten sposób że jeśli dasz gazu to automatycznie wyskakuje


Pablo21 Offline

Wprawiony


Postów: 78
Reputacja: 0
#6
28.02.2018, 23:52
Dokładnie ssanie odpuszcza po dodaniu gazu ale włączyć je trzeba ręcznie :/
Co do przelewania komory pływakowej to nie ma w nim chyba takiego przycisku z tego co pamiętam.


Ruuuda Wink


Oferuję diagnostykę komputerową samochodów - odczyt i kasowanie błędów. (lubelskie / Wa-wa)
jaroslaw97 Offline

Mentor


Postów: 1,818
Reputacja: 49
#7
03.03.2018, 17:56
Kup BVF 16 1-11.Lepszy gaźnik Ci nic nie da przy takiej pojemności





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepszy gaźnik do Simsona metanabolik1 2 2,186 09.08.2015, 15:49
Ostatni post: Enduro.s70

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa