• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 49 50 51 52 53 … 57 Dalej »
Gotowa wiązka instalacji simson SR

Gotowa wiązka instalacji simson SR

Hells18 Offline

Doświadczony


Postów: 149
Reputacja: 1
#1
29.01.2012, 13:22
Siema, muszę położyć instalacje w simsonie Szczerbol

Padło na tą aukcje:
http://allegro.pl/simson-instalacja-sr50...64005.html

To czas na pytania Szczerbol

Te wiązki są dobrze wykonane?
podejdą do elektronika?


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#2
29.01.2012, 13:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2012, 21:57 przez Piotrek111938.)
No pewnie że dobre, choć ja osobiście wolał bym kupić na suprabike. Tylko że jeszcze trzeba umieć kabelki podłączyć- trochę jest zabawy.
Ja się bawiłem w przestawianiem w oryginale, tak poplątałem że odpalić muszę jedynie na stacyjce 2, a nie 1.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#3
29.01.2012, 13:56
do elektronika masz inna. Niemiecka powinna dzialac, ale nie wiadomo tez co za kable sa. Grubosc. Juz laczylem te gotowe. Niby ok, ale byly kable ktore nie pasowaly, inne kolory, porwane zyly. Takze jak wolisz. Ja sam robie instalacje od zera i wtedy wiadomo co jest


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
Hells18 Offline

Doświadczony


Postów: 149
Reputacja: 1
#4
29.01.2012, 14:01
A możesz mi podać link do instalacji do elektronika ?


konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#5
29.01.2012, 14:14
Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym gotowych kabli, bo nie wiadomo czy to podpasuje, czy to jakieś badziewia. Najlepiej kupić kable i wtyczki, wyjdzie dużo taniej i pewniej. Drukujesz sobie schemat i po kolei sobie podłączasz.


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#6
29.01.2012, 14:20
i montujesz w koszulki termokurczliwe. Polecam instalacje z pralki. Tam duzo kabli jest. Z jednej pralki zrobisz dwa simki Smile


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
Hells18 Offline

Doświadczony


Postów: 149
Reputacja: 1
#7
29.01.2012, 14:23
tak tylko skąd pralke wziąść Szczerbol


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#8
29.01.2012, 15:28
po zlomach popatrz


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
valterter2 Offline

Wprawiony


Postów: 92
Reputacja: 0
#9
03.02.2012, 11:48
Lepiej kup sobie nowa tez taka mam i wszystko pasuje.Już 3 motocykle tam złożyłem na nowej i wszystko działa


Simson S51 1982
*Cylinder: 60/5/3
*Tłok: MZA James staczany
*Gaźnik: Amal 21
*Wydech: Spawany 9500 By platek56
*Wał: S51 wypełniacze
*Skrzynia: 4B
*Filtr powietrza: Gąbkowy niski /niebieski
*Zapłon: platyny
*Zębatka zdawcza: 15


Mój sprzęt: http://www.bikepics.com/members/valterter2/82s51/
http://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S-51/118113

drelo Offline

Początkujący


Postów: 15
Reputacja: 0
#10
05.02.2012, 12:52
No ale już nie będzie oryginalnych kolorów Szczerbol


Młotek Offline

Doświadczony


Postów: 233
Reputacja: 10
#11
05.02.2012, 13:36
najlepiej to wyciągnij z jakiegoś samochodu ja wyciagnelem z mercedesa 240d gdzie idą kable do tylnich lamp.. tam sa wystarczająco długie kable i dobre koloryWink


[Obrazek: 1327788774_by_.gif]

Mechaniki znać podstawy, Simson lubi Stunt - zabawy Smile



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Schemat Instalacji Elektrycznej Simson S53 devero 11 7,788 03.01.2026, 22:37
Ostatni post: twojstara1
  schemat instalacji simson sr 50 zapłon ducati Bodzio91 5 3,401 02.12.2024, 01:08
Ostatni post: Goodnight
  Cewka 12v z prostownikiem od instalacji 6v Kacperr 5 483 29.11.2024, 00:24
Ostatni post: IFA_1988
  Pomoc w ustaleniu instalacji i osprzętu sr50 jachou 12 1,102 25.04.2024, 17:11
Ostatni post: jachou
  Schemat instalacji - Simson S51 12 v na platynkach longi92 1 4,858 02.06.2022, 14:57
Ostatni post: IFA_1988

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa