• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Przywitaj się! v
« Wstecz 1 … 26 27 28 29 30 … 38 Dalej »
hej

hej

simsonsr50b3 Offline

Doświadczony


Postów: 259
Reputacja: 19
#1
23.01.2012, 21:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2012, 22:28 przez simsonsr50b3.)
siema nazywam się Piotr posiadam simsona sr 50 i atv 125
woj.świętokrzyskie


Szymcio Offline

Mentor


Postów: 2,301
Reputacja: 146
#2
23.01.2012, 21:58
Cześć i czołem! Jestem wesoły Szymek i mam na przedmieściu domek, a w nim światło, wodę, gaz i zaśpiewam to jeszcze raz! Jestem wesoły Szymek i mam na przedmieściu domek, a w nim światło, wodę, gaz i zaśpiewam to jeszcze raz! Jestem wesoły Szymek i mam na przedmieściu domek, a w nim światło, wodę, gaz i zaśpiewam to jeszcze raz! Jestem wesoły Szymek i mam na przedmieściu domek, a w nim światło, wodę, gaz i zaśpiewam to jeszcze raz! Jestem wesoły Szymek i mam na przedmieściu domek, a w nim światło, wodę, gaz i zaśpiewam to jeszcze raz!
Witaj! Smile


suchyelf1 Offline

Doświadczony


Postów: 247
Reputacja: 8
#3
25.01.2012, 02:22
Hejka Smile


>>>Mój Simek Cool

>>>GG: 4229712



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa