27.03.2012, 16:56
Jak podłączyć światła przy stacyjce żeby świeciły z akumulatora?
Jak podłączyć światła pod akumulator?
|
27.03.2012, 16:56
Jak podłączyć światła przy stacyjce żeby świeciły z akumulatora?
27.03.2012, 20:58
Tak Ci światła nie będą działać bo simson nie nadąży ładować akumulatora.
28.03.2012, 15:36
Witam
Kolega ma rację prosty przykład przednia żarówka ma zaledwie 35W co w przeliczeniu na ampery daje ok 2,9A przy napięciu 12V standardowy akumulator do simsona przy 12V ma 5,5Ah czyli już upraszczając całkowite wyładowanie akumulatora nastąpi po ok 2h ale tak naprawdę dobre światło będzie przez powiedzmy godzinę z minutami jeśli dołączyć do tego pozycyjne tył plus trochę kierunków i stopu to dobrze będzie jak starczy na godzinę jazdy.
Moje zabawki wersje rozwojowe http://imageshack.us/g/827/dscn9252.jpg/
28.03.2012, 19:04
W jakim celu chcesz to tak podłączyć? Nie masz instalacji elektrycznej?
Tutaj masz linka jak zrobić:
03.04.2012, 16:29
Miałem zamiar taki ponieważ Simson palił mi żarówki pod cewką więc wymyśliłem, że może pod akumulatorem będzie sprawa rozwiązana, ale jak na dzień dzisiejszy jest ok
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Swiatło nie pod akumulator | Scorpion | 2 | 1,623 |
09.05.2012, 18:36 Ostatni post: Scorpion |
|