• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 13 14 15 16 17 … 57 Dalej »
jak podpiac regulator

Wątek zamknięty 
jak podpiac regulator

bambo88 Offline

Wtajemniczony


Postów: 37
Reputacja: 0
#1
11.06.2018, 18:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2018, 19:06 przez Golibroda.)
Jak to podpiąć w 6v?    


IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#2
11.06.2018, 19:39
Zgodnie ze schematem:
http://www.a-k-f.de/moser/s50b1.pdf

http://www.a-k-f.de/moser/s51-s70.pdf
(electronic)


bambo88 Offline

Wtajemniczony


Postów: 37
Reputacja: 0
#3
11.06.2018, 19:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2018, 19:51 przez bambo88.)
któro to on na tym schemacie?

w elektroniku?


IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#4
11.06.2018, 20:02
Ladeanlage 8871


bambo88 Offline

Wtajemniczony


Postów: 37
Reputacja: 0
#5
11.06.2018, 20:09
ok dzieki





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Regulator napięcia od skutera platyny 12v Wojtii 2 248 22.09.2025, 20:57
Ostatni post: Wojtii
  Regulator napięcia do Ducati Energia szczupak404 1 738 15.01.2024, 13:43
Ostatni post: BoBxKarol
  Regulator napięcia. Reyser 13 4,418 08.05.2023, 20:42
Ostatni post: IFA_1988
  Regulator 6v kamax672 12 2,880 27.04.2023, 15:03
Ostatni post: Kojotka234
  Regulator uszkodzony psycho-pablo2 1 1,287 28.03.2023, 11:38
Ostatni post: Qwet

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa