• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 24 25 26 27 28 … 141 Dalej »
Jak zlikwidować przedmuchy z wydechu

Jak zlikwidować przedmuchy z wydechu

Kamiel Offline

Wtajemniczony


Postów: 29
Reputacja: 0
#1
20.05.2018, 14:11
Witam, ma pewien problem, otóż na łączeniu kolanka z resztą wydechu mam przedmuchy spalin, obejma kolanka jest bardzo mocno skręcona a dalej spaliny uciekają końcówką kolanka ale też lecą normalnie, czym albo w jaki sposób to zlikwidować ?


arturwietnam Offline

Weteran


Postów: 638
Reputacja: 49
#2
20.05.2018, 15:26
Ja zamiast oryginalnej opaski zastosowałem taką: http://allegro.pl/opaska-obejma-gbs-cyba...87232.html, dodatkowo owinąłem taśmą aluminiową do naprawy rynien itp,


W moim garażu:
I: Simson sr50 B4 '88r
II: Romet Pony 301 '89r
lll: Romet Kadet m760 '88r
IV: Romet Ogar 205 '88r
V: Romet 50t1 '80
VI: Simson s50 b '75r
Grzegrzyk Offline

Zaawansowany


Postów: 419
Reputacja: 13
#3
20.05.2018, 16:06
Są do kupienia taśmy do naprawy tłumików. Sam używałem K2 Bandex i sprawdzała się nienajgorzej. Niestety wczoraj zauważyłem, że po jeździe na dołkach i poruszaniu się tego łączenia taśma puściła i mimo to mam przedmuch.


Pomogłem? Zostaw plusa!



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Olej i dym z kolanka wydechu lepich 2 291 25.01.2025, 07:56
Ostatni post: twojstara1
  Strzelanie z wydechu , kichanie hubertsedes 11 4,662 12.04.2020, 19:40
Ostatni post: hubertsedes
  Simson strzela z wydechu tylko przy odpalaniu starterem. Heder 23 7,254 12.10.2019, 18:11
Ostatni post: Heder
  Naprawa wgniecionego wydechu iksdelelel 1 1,137 06.05.2019, 20:36
Ostatni post: adasiek185
  simson strzela z wydechu i nie kręci na maksa oraz nie ma za bardzo sily #Kacper0o 4 2,495 11.09.2018, 07:09
Ostatni post: Frugas09

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa