Cześć wam koledzy. Mam takie pytanie wiecie może jak zrobić samemu stożkowy filtr powietrza. Jak wiecie to podzielcie się wiedzą!!:hehe:



Kto po wsi Simkiem grzeje, każda laska za nim szaleje:ssaj:
Dla niektórych SIMSON jest Bogiem prędkości
a dla nie których zwykłym motorkiem.
Ale dla nas wszystkich Simson jest pasjom I Bogiem prędkości a remont zabawa i Tuning Podstawą !
My wszyscy kochamy naszą pasje i nasz ścigacze :-)
Dla niektórych SIMSON jest Bogiem prędkości
a dla nie których zwykłym motorkiem.
Ale dla nas wszystkich Simson jest pasjom I Bogiem prędkości a remont zabawa i Tuning Podstawą !
My wszyscy kochamy naszą pasje i nasz ścigacze :-)

A te filtry za 15zł to mozesz do motorynki założyć. Porządny filtr kosztuje i coś daje, a te g*wna z allegro to tylko dla wyglądu. Koniec.
