19.01.2010, 20:17
Witam Jaka proponujecie mi oponę na tył chce żeby była szersza niż orginalna 3,25 spokojnie podejdzie ? a może 3,50 ? ;d i jaka tą oponę mi proponujecie taka żeby uniwersalna raczej była
Z góry dzięki za pomoc ;>
Z góry dzięki za pomoc ;>


![[Obrazek: loadingtc.gif]](http://img39.imageshack.us/img39/3663/loadingtc.gif)
