• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje mechaniczne v
« Wstecz 1 … 8 9 10 11 12 … 59 Dalej »
Jaki gaźnik 60/4mk2

Jaki gaźnik 60/4mk2

matihati Offline

Wtajemniczony


Postów: 25
Reputacja: 0
#1
09.06.2018, 15:18
Cześć!
Mam pytanie. Jaki gaźnik będzie najlepszy do takiego cyla: https://bit.ly/2LCp9wW
zastanawiałem się nad bingiem 17 i amalem 19/21 ewentualnie teraz na JM są te DPR.
Wydech orginalny. Filtr powietrza mam taki: https://bit.ly/2kZqjYb
Simson s51 enduro.


mateos1995 Offline

Wtajemniczony


Postów: 32
Reputacja: 0
#2
10.06.2018, 22:08
Ja do tego cylindra mam zamontowanego Amala 21 i sprawuje się dobrze tylko musiałem dysze mniejsze dać,Binga sobie odpuść bo zaleca się go raczej do zwykłych cylindrów, nie wiem jak tam z DPR wygląda sprawa.


matihati Offline

Wtajemniczony


Postów: 25
Reputacja: 0
#3
10.06.2018, 22:35
Czytałem często ze amale ciekną i ogólnie do dupy są ale chyba to najlepsze rozwiazanie. A tak z ciekawosci dobrze ci chodzi simek na takim secie.


Paul S. Offline

Zaawansowany


Postów: 498
Reputacja: 15
#4
11.06.2018, 05:00
Ja bym polecał DPR 19. Ew dokup kilka dysz do optymalizacji zestawu.


Simson3k Offline

Doświadczony


Postów: 161
Reputacja: 1
#5
11.06.2018, 15:52
Kup DPR nie pożałujesz.


mateos1995 Offline

Wtajemniczony


Postów: 32
Reputacja: 0
#6
11.06.2018, 17:58
Tak jak wyżej napisałem mi na tym secie Simson śmiga bez problemu i czuć różnice względem zwykłej 60ccm,ja mam jeszcze dodatkowo wydech f32 dołożony
Słyszałem też dużo opinii o tym,że Amale ciekną ale u mnie na razie jest sucho Smile nie ma co aż tak tego demonizować.


PenyWay Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#7
19.06.2018, 22:38
Teraz ludzie zaczęli tak hateowac te AMALe.Cieknie bo cieknie jak jest pdkladka stara ale gazniki dobrze pracują


Jeśli pomogłem daj +
Mój aktualny set
[size=medium]
[color=#FF1493]- Simson S53 Enduro 1990r.
- Cylinder 70/6/3 ALMOT
- Głowica 70 ALMOT
- Tłok BLACK RACING 2P
- Wał IFA s70 z wypelniaczami
- Gaźnik AMAL 21 dysza 0,95
- Łożyska SKF C4
- Docisk 1,8
- Wydech Platek Racing 9500 rpm
- Zębatka 15
- Opony HEIDENAU K55 (slick)



adriano19921106 Offline

Wtajemniczony


Postów: 49
Reputacja: 0
#8
20.06.2018, 19:40
Także polecam amala 21. Bardzo łatwa regulacja, nie trzeba bawić się z plywakiem, bo jest plastikowy. Do 60/4 musisz zmienić dysze na 75 lub 80.





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zt110n gen2 jaki gaźnik??? szczupak404 5 2,262 11.05.2022, 07:35
Ostatni post: agrosim
  Gaźnik 16mm do 60/4mk2 wlodek 2 1,691 20.04.2020, 09:59
Ostatni post: wlodek
  Jaki gaźnik Amal kupić? yuami 1 2,062 06.10.2019, 14:22
Ostatni post: zRider
  Jaki gaźnik kupić? Benson 3 2,237 09.08.2018, 11:46
Ostatni post: Benson
  Jaki gaźnik pod 70/4/3 + porting? Sołtys 1 2,468 25.05.2018, 06:46
Ostatni post: jaro5

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa