• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Kącik wielotematyczny v
« Wstecz 1 … 7 8 9 10 11 … 16 Dalej »
jaki telefon?nokia x2??

jaki telefon?nokia x2??

slawek128 Offline

Obserwator


Postów: 0
Reputacja: 0
#1
16.10.2011, 15:01
jaki telefon muzyczny do 350zła jak x2 to czarno czerwony czy srebrno niebieski??


Harpen Offline

Wtajemniczony


Postów: 40
Reputacja: 1
#2
16.10.2011, 16:28
Polecam tą nokie. Sam jej używam, aparat 5mpx robi swoje, zdjęcia robi cudowne( oto przykład http://bikepics.com/pictures/2285239/ ) Mam czarno czerwoną, spisuje się znakomicie, szybko działa, jest głośna i wyraźna. Polecam naprawdę, ja wziąłem i nie żałuję. Mam ją 2miesiące i cały czas odkrywam jej ciekawe funkcje. Można brać bez zastanowienia.

PozdrawiamWink


Mój garaż(klick)

Marco Simoncelli zginął w wyścigu[*] Więcej TUTAJ
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#3
16.10.2011, 22:07
co to za różnica jaki kolor ?
Jeśli potrzebujesz telefon do pisania i dzwonienia, czasem posłuchania muzyki i uwiecznienia czegoś to x2-00 jest w sam raz Wink
Sam mam i polecam Wink


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki telefon Polecacie? ProSuzi 18 9,593 30.06.2013, 07:39
Ostatni post: chary102
  Nokia e75 Piotrek111938 8 5,434 06.05.2012, 13:56
Ostatni post: dieselek_xD
  Se P990i czy Nokia 6220 Piotrek111938 1 3,194 14.11.2011, 22:30
Ostatni post: DUDEX
  Jaki masz telefon? :) W3exe 33 17,180 27.02.2010, 13:42
Ostatni post: Vojak

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa