• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 36 37 38 39 40 … 221 Dalej »
jaki zbiornik

jaki zbiornik

andreas1980 Offline

Nowicjusz


Postów: 8
Reputacja: 0
#1
26.05.2018, 16:38
Witam
czy orientuje się ktoś jaki zbiornik występował w Simsonie s50 z roku 1977 czy już taki jak w s51


piotr43267 Offline

Wprawiony


Postów: 64
Reputacja: 1
#2
26.05.2018, 17:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2018, 17:35 przez piotr43267.)
"od 1978 r. miały zbiorniki tzw. płytkie, stosowane potem w S51" wiec w twoim roczniku był jeszcze bak starego typu garbaty


Simson S51 B1-4 '83 (2.09.2013r -27.08.2016r) Crying
Simson S51 B4 '88 "saharabraun"(20.11.2016r) zakochany
Simson S70/1 B4 '89 "orangerot"(02.09.2017r)
Simson s51B B1-4 '86 (20.11.2019)
Simson s51B1-4 '83 (05.01.2020)

IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#3
26.05.2018, 17:43
Źródła niemieckie mówią to samo (zbiorniki jak w s51 od 1978).
http://www.schwalben-welt.de/S50.html
http://www.mopedfreunde-oldenburg.de/htm...n_s50.html





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki wejdzie największy zbiornik paliwa do s51 twojstara1 9 2,233 26.12.2020, 16:32
Ostatni post: jaro5
  Zbiornik i boczki - opinie grzesio511 11 2,253 30.11.2020, 22:23
Ostatni post: jaro5
  Zbiornik paliwa bomBer 4 1,658 05.04.2019, 16:31
Ostatni post: bomBer
  Naklejki zbiornik paliwa KacperS 6 3,467 04.02.2018, 12:40
Ostatni post: PenyWay
  Zbiornik paliwa Simson s51 ozi1123 11 5,516 18.01.2018, 14:05
Ostatni post: HaXbOx

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa