• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Kącik wielotematyczny v
« Wstecz 1 … 11 12 13 14 15 16 Dalej »
Jakie macie programy do ściągania plików???

Wątek zamknięty 
Jakie macie programy do ściągania plików???

Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#1
06.12.2009, 23:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2009, 14:19 przez Gołgo88.)
Witam podajcie mi jakieś nazwy programów po Polsku do ściągania plików TYLKO NIE P2P!!!!


Forum o Simsonach - www.simsony.info
Majki93 Offline

Przyjaciel

Postów: 377
Reputacja: 12
#2
07.12.2009, 17:14
(06.12.2009, 23:35 )Gołgo88 napisał(a): Witam podajcie mi jakieś nazwy programów po Polsku do ściągania plików TYLKO NIE P2P!!!!

Nie określiłeś jakie.
Jeśli chodzi o pobieranie z rapida i tym podobnych stron, to JDownloader.
Jeśli P2M to Ygoow, Moorhunt i za jakieś dwa tygodnie pojawi się Skydow, ponoć rewolucyjny program w technologii P2M.


Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...

2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#3
21.02.2010, 15:57
Do zamknięciaTongue


Forum o Simsonach - www.simsony.info



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vlepki Naklejkii co tam macie. wielka proźba Padre 15 49,138 15.05.2012, 18:30
Ostatni post: Padre
Music Jakie macie głośniki Gołgo88 48 29,427 03.04.2011, 21:03
Ostatni post: adasiek185
  Program do ściągania plików z youtube Gołgo88 5 5,499 28.08.2010, 22:43
Ostatni post: suchyelf1

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa