Witam podajcie mi jakieś nazwy programów po Polsku do ściągania plików TYLKO NIE P2P
!
!
Forum o Simsonach - www.simsony.info
Jakie macie programy do ściągania plików???
|
Witam podajcie mi jakieś nazwy programów po Polsku do ściągania plików TYLKO NIE P2P
!
Forum o Simsonach - www.simsony.info
07.12.2009, 17:14
(06.12.2009, 23:35 )Gołgo88 napisał(a): Witam podajcie mi jakieś nazwy programów po Polsku do ściągania plików TYLKO NIE P2P Nie określiłeś jakie. Jeśli chodzi o pobieranie z rapida i tym podobnych stron, to JDownloader. Jeśli P2M to Ygoow, Moorhunt i za jakieś dwa tygodnie pojawi się Skydow, ponoć rewolucyjny program w technologii P2M. Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...
2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Vlepki Naklejkii co tam macie. wielka proźba | Padre | 15 | 49,138 |
15.05.2012, 18:30 Ostatni post: Padre |
|
|
|
Jakie macie głośniki | Gołgo88 | 48 | 29,427 |
03.04.2011, 21:03 Ostatni post: adasiek185 |
| Program do ściągania plików z youtube | Gołgo88 | 5 | 5,499 |
28.08.2010, 22:43 Ostatni post: suchyelf1 |
|