28.09.2025, 04:49
Jakie paliwo lejecie do simka: 95 czy 98? Ja zawsze lałem 95, ale na zimę, gdy paliwo stoi w baku parę m-cy może lepsze będzie 98, które ma mniej alkoholu więc mniejsze ryzyko korozji? Co myślicie? I czy używacie stabilizatora paliwa?

