• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 22 23 24 25 26 … 141 Dalej »
Jest tylko jedynka i luz

Jest tylko jedynka i luz

filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#1
19.08.2018, 17:13
Siema mam problem z simsonem s51/1 4 bieg
Najpierw były wszystkie biegi i wchodziły bez problemu a teraz jest tylko 1 i luz podejrzewam że to może być spowodowane tym że ostatnio Simson był wieziony na przyczepce i to na dodatek na leżonco i go troche potrząsło myśle że mogło się coś poluzować . Co wy o tym myślicie ???


Simson3k Offline

Doświadczony


Postów: 161
Reputacja: 1
#2
19.08.2018, 18:22
Mógł spaść seger z beczki biegów ,zwalaj dekiel i sprawdź.


filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#3
20.08.2018, 09:40
Nic nie spadło wszytko jest na swoim miejscu


Diablo Offline

Weteran


Postów: 634
Reputacja: 15
#4
20.08.2018, 10:02
Spróbuj wyregulować biegi, bo dziwne ze tak nagle przestały biegi wchodzić, ewentualnie może śrubka sie poluzowała ta która się dokręca po regulacji biegów, jest na górze karterów pod gaźnikiem od strony pokrywy z 4.


Simson S51 Enduro 1990r. > MZ ETZ 251 1990r. > Suzuki GS500E 1996r.



Pomogłem daj + do reputacji Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje Biggrin
filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#5
20.08.2018, 10:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2018, 10:20 przez filipS51.)
Nie no ta śrubka nie jest poluzowana a jeszcze niepokoj mnie jedna żecz bo ta śrubka od regulacji biegów to ma tylko nakrętke i nie ma podkładki a ja słyszałem że ma być podkładka i nakrętka a i jeszcze jak się biegi reguluje możecie mi napisać gdzie ja to na forum lub w necie moge znaleźć ?????


Diablo Offline

Weteran


Postów: 634
Reputacja: 15
#6
20.08.2018, 10:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2018, 10:29 przez Diablo.)
Podkładka musi być, na forum coś było tu masz :
http://simsony.info/Thread-regulacja-skr...1#pid63861
i Tu przejrzyj temat : http://simsony.info/Thread-Jak-wyregulowac-biegi


Simson S51 Enduro 1990r. > MZ ETZ 251 1990r. > Suzuki GS500E 1996r.



Pomogłem daj + do reputacji Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje Biggrin
filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#7
21.08.2018, 20:39
Dobra panowie wina twiła w segerze który spadł .
Został on prawidłowo załorzony ale nadal jest źle ale to już w inny temacie.





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozgrzany odpala tylko na pych i gaśnie bez dodawania gazu Rafciu 5 835 22.07.2024, 22:47
Ostatni post: Rafciu
  Motor nie odpala, tylko na plaku antek.toton 3 1,279 05.01.2024, 23:36
Ostatni post: jaro5
  Simson na zimnym pali tylko na ssaniu kamax672 5 2,314 02.09.2021, 07:29
Ostatni post: Qwet
  Zapala tylko po przytkaniu filtra wartur 5 2,004 21.11.2020, 17:51
Ostatni post: jaro5
  Simson strzela z wydechu tylko przy odpalaniu starterem. Heder 23 7,254 12.10.2019, 18:11
Ostatni post: Heder

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa