27.02.2018, 19:31
Witam.Zalozylem nowy cylinder 60/4 mk2 z JM z tłokiem barikit z cienkimi pierscieniami.Silnika jeszcze nie odpaliłem ale wydaje mi się że ma słabą kompresję.Na dniach będę go uruchomiał ale od razu chce sprawdzić kompresję a nie wiem jaka powinna być w takim nowym zestawie.Pzdr

Dobrze dotarty, nie przegrzany powinien mieć jakieś 10-11, ja np na 1p mza mam 8 i też nie narzekam
