• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 40 41 42 43 44 … 221 Dalej »
Kompresja 60/4

Kompresja 60/4

rafii-24 Offline

Wtajemniczony


Postów: 36
Reputacja: 0
#1
27.02.2018, 19:31
Witam.Zalozylem nowy cylinder 60/4 mk2 z JM z tłokiem barikit z cienkimi pierscieniami.Silnika jeszcze nie odpaliłem ale wydaje mi się że ma słabą kompresję.Na dniach będę go uruchomiał ale od razu chce sprawdzić kompresję a nie wiem jaka powinna być w takim nowym zestawie.Pzdr


gnypu Offline

Nowicjusz


Postów: 2
Reputacja: 0
#2
27.02.2018, 22:03
Ciężko określać kompresję jeśli silnik nie był odpalany Tongue Dobrze dotarty, nie przegrzany powinien mieć jakieś 10-11, ja np na 1p mza mam 8 i też nie narzekam Smile


stefo56t Offline

Nowicjusz


Postów: 1
Reputacja: 0
#3
28.02.2018, 17:50
a co z tej kompresji na koniec było

______________________________
http://www.topwebsite.pl/czy-twoje-auto-...o-kasacji/





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka kompresja ? DrOne 8 10,013 25.10.2015, 17:24
Ostatni post: rezonator.600
  Kompresja, spalanie ralfszpak 11 5,417 03.04.2010, 20:26
Ostatni post: kamilo4195

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa