09.01.2026, 13:19
Witam, mam pytanie odnośnie czy w tych czasach jest szansa kupić Simsona s51 lub s50 w kwocie ≈2000? Może być kilka stówek w górę ale podaje kwotę w przybliżeniu. Wiadomo że raczej jak na tę pieniądze to nie stan jakby z fabryki wyjechał, z chęcią bym kupił coś takiego. Jak ktoś posiada takiego to byłbym zainteresowany, tylko jeżeli jest dalej niż powiedzmy południe Małopolski to najlepiej jakby się dało zorganizować jakiś transport bądź wysyłkę. Numer do kontaktu 667844098


