• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Zadaj pytanie bez logowania v
« Wstecz 1 2 3 4 5 … 8 Dalej »
kupno simsona

Nowa odpowiedź 
kupno simsona

Jakub b

Gość

 
#1
09.01.2026, 13:19
Witam, mam pytanie odnośnie czy w tych czasach jest szansa kupić Simsona s51 lub s50 w kwocie ≈2000? Może być kilka stówek w górę ale podaje kwotę w przybliżeniu. Wiadomo że raczej jak na tę pieniądze to nie stan jakby z fabryki wyjechał, z chęcią bym kupił coś takiego. Jak ktoś posiada takiego to byłbym zainteresowany, tylko jeżeli jest dalej niż powiedzmy południe Małopolski to najlepiej jakby się dało zorganizować jakiś transport bądź wysyłkę. Numer do kontaktu 667844098


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#2
11.01.2026, 00:47
[Dodaję komentarz żeby post wyświetlił się w ostatnich tematach]


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
Mentos95 Offline

Doświadczony


Postów: 230
Reputacja: 4
#3
11.01.2026, 13:36
Hmmm ramę z papierami kupisz, o całym motorze nie ma mowy


Simson s51/1 enduro 1990 Szczerbol  
W uszach szum w oczach łzy A na liczniku 63
     
twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#4
11.01.2026, 13:57
Simson S51 w kiepskim stanie ale odpala i jeździ kosztuje 6tys.
Za 4 tys kupisz w zimowym stanie z papierami.
Natomiast za 2 tys kupisz chińczyka.


Mentos95 Offline

Doświadczony


Postów: 230
Reputacja: 4
#5
11.01.2026, 15:52
jak chcesz coś za 2k to kup sobie tak jak twojstara1 mówi chińczyka bo simsona za taką kasę nie znajdziesz i tyle, co najwyżej zarejestrowaną ramę,


Simson s51/1 enduro 1990 Szczerbol  
W uszach szum w oczach łzy A na liczniku 63
     



[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania. Zacytuj te posty teraz lub odznacz je.
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa