• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 49 50 51 52 53 … 57 Dalej »
ładowanie

ładowanie

Krzywy Offline

Doświadczony


Postów: 111
Reputacja: 2
#1
08.01.2012, 09:33
Chciałbym się was zapytać czy można zwiększyć w simsonie s51 ładowanie , chce podłączyć głośniki , ale szybko się przez to akumulator będzie wyładowywać, macie jakiś pomysły??


DUDEX Offline

Przyjaciel

Postów: 1,412
Reputacja: 105
#2
08.01.2012, 10:30
Wyrzucić elbę i regulator napięcia wstawisz bezpośrednio mostek prostowniczy pod kable od ładowania i bedziesz miał ładowanie 4A tylko jak nie bedziesz miał poboru mocy z aku to ci go zagotuje i go hu.. strzeli


Krzywy Offline

Doświadczony


Postów: 111
Reputacja: 2
#3
08.01.2012, 19:08
A da się może alternator podpiąć do sima??


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#4
08.01.2012, 19:13
szalejesz. Bez powaznych przerobek ciezko bedzie. I czy jest sens obciazac i tak slaby silnik?


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
DUDEX Offline

Przyjaciel

Postów: 1,412
Reputacja: 105
#5
08.01.2012, 20:04
Alternator???? a ty go chcesz korbką ręcznie napędzać?? silnik by stracił na mocy tak że pewnie by nie ujechał


Krzywy Offline

Doświadczony


Postów: 111
Reputacja: 2
#6
09.01.2012, 08:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2012, 08:11 przez Krzywy.)
aha to szkoda.


jawasaki Offline

Początkujący


Postów: 10
Reputacja: 0
#7
24.01.2012, 22:30
Trzeba zmienić zapłon, ewentualnie przewinąć cewki.





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson S53 - ładowanie fazerr19 1 107 27.05.2026, 03:09
Ostatni post: IFA_1988
  Ładowanie 12V Diablo 9 415 18.04.2025, 08:46
Ostatni post: Diablo
  Zapłon Mvt Digital ładowanie akumulatora Dariusz2024 2 669 27.08.2024, 06:37
Ostatni post: Dariusz2024
  Ducati Energia ładowanie Skrecik1991 0 664 11.05.2024, 00:29
Ostatni post: Skrecik1991
  Ładowanie do simsona co zamiast elby Blusik 3 2,399 24.07.2019, 17:53
Ostatni post: adasiek1111

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa