• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje mechaniczne v
« Wstecz 1 … 8 9 10 11 12 … 59 Dalej »
Lagi

Lagi

ciamajda223 Offline

Wtajemniczony


Postów: 33
Reputacja: 0
#1
22.08.2018, 02:11
Siema potrzebuje informacji na temat tego jakie lagi podejda do sima s51 bez przeróbek żeby weszła tarcza hamulocwa i chciałbym wiedzieć jaka największą tarczówka podejdzie pod te lagi


Diablo Offline

Weteran


Postów: 634
Reputacja: 15
#2
22.08.2018, 06:52
Na JM masz pelny zestaw do zalozenia tarczy hamulcowej w simsonie


Simson S51 Enduro 1990r. > MZ ETZ 251 1990r. > Suzuki GS500E 1996r.



Pomogłem daj + do reputacji Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje Biggrin
ciamajda223 Offline

Wtajemniczony


Postów: 33
Reputacja: 0
#3
22.08.2018, 11:21
Wiem tylko szczerze mówiąc nie podoba mi się trochę





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lagi bomBer 5 2,553 05.02.2021, 02:39
Ostatni post: jaro5
  Jakie lagi lepsze Org. czy Rs? simson.enduro 3 2,445 01.08.2015, 07:13
Ostatni post: JarosPL

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa