• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 38 39 40 41 42 … 221 Dalej »
Lagi simson

Lagi simson

SKYLEX Offline

Wprawiony


Postów: 74
Reputacja: 0
#1
18.04.2018, 10:13
Niedawno zrobiłem tuning swojemu simsonowi na crossa (big bore,skrzynia biegów,lfk,wahacz itd ...)
I mam pytanie bo seryjne lagi nie dają rady są po prostu za miękkie i postanowiłem je wymienić z kołem (dla mnie przeróbki nie są problemem) tylko nwm jaką srednice ma os z tych lagów https://www.olx.pl/oferta/kompletne-zawi...afa24bf3e2
Może ktoś wie ...
I czy pólka amortyzatorów nie będzie haczyła o bak (czy zakres skrętu nie będzie mały)


SKYLEX Offline

Wprawiony


Postów: 74
Reputacja: 0
#2
19.04.2018, 21:15
I czy koło z przodu 21 cali nie będzie się gryzło z tyłem 16 cali ma jeszcze dużą oponę żużlową (chodzi o wygląd)


HaXbOx Offline

Mentor


Postów: 1,384
Reputacja: 17
#3
19.04.2018, 21:23
Będzie się gryzło jak cholera,bo te lagi są wysokie. Jak jeszcze dojdzie koło 21 to będzie pozycja jak na chopperze Szczerbol


04.04.2013-17.08.2016 87 Simson S51 B1-4
13.01.2016-01.12.2016 '81 Simson S51 N
16.01.2017- '82 Simson S51 B1-4/S51E
19.09.2016 '93 KAWASAKI KDX 125

SKYLEX Offline

Wprawiony


Postów: 74
Reputacja: 0
#4
20.04.2018, 12:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2018, 12:29 przez SKYLEX.)
Też mi się tak zdaję
http://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S...119/784225

wiecie skąd mogę wytrzasnąć przednie kolo 18 cali z tarczą ?

i żeby oś miała 17 mm średnicy

albo mam jeszcze jeden pomysł kupie piastę z tarczą i otworem 17mm
a obręcz i szprychy zamontuje od czegoś innego

Lub kolo 17 cali


HaXbOx Offline

Mentor


Postów: 1,384
Reputacja: 17
#5
20.04.2018, 16:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2018, 16:13 przez HaXbOx.)
Koło z MZ jest 18 jak coś Wink

W tym wątku masz większe koło z org. piastą : http://simsony.info/Thread-Simson-Cross-...y-Zajjjonc


04.04.2013-17.08.2016 87 Simson S51 B1-4
13.01.2016-01.12.2016 '81 Simson S51 N
16.01.2017- '82 Simson S51 B1-4/S51E
19.09.2016 '93 KAWASAKI KDX 125




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Teleskopy-lagi przednie Simson S51 luki213 9 2,460 18.01.2022, 01:21
Ostatni post: maras52
  Lagi simson SKYLEX 5 1,848 10.10.2018, 17:43
Ostatni post: HoeronixHD
  Jak sprawdzić lagi w S51 ? jaroslaw97 3 2,253 10.09.2017, 20:14
Ostatni post: jaroslaw97
  Nowe lagi Fruler 5 2,581 23.04.2017, 20:13
Ostatni post: Fruler
  Lagi PiekarzPaola 12 4,483 17.12.2016, 16:58
Ostatni post: Adrianovsky

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa