• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje wizualne v
« Wstecz 1 … 15 16 17 18 19 … 23 Dalej »
Malowanie Sprayem

Wątek zamknięty 
Malowanie Sprayem

125Jarek Offline

Wprawiony


Postów: 94
Reputacja: 2
#1
10.03.2012, 12:36
witam zamierzam malować Simsona sprayem, wiem że lepiej sprężarko, ale nie mam na to warunków i muszę sprayem nie mam innego wyjścia. Chciałem was się spytać jaki najlepiej kupić spray może jakiś polecany znacie to poproszę i mniej więcej ile pójdzie mi tego podkładu, lakieru i bez barwnego na całego Simsona Sr, chciałem powiedzieć że sama rama i zbiornik tylko lakierem i bezbarwnym będę malował bo tylko zmatuje a reszta jest wypiaskowana wiec muszę i podkładem z góry dzięki Wink i proszę o pomoc


125Jarek Offline

Wprawiony


Postów: 94
Reputacja: 2
#2
11.03.2012, 10:47
pisać coś ?


pili98 Offline

Doświadczony


Postów: 127
Reputacja: 6
#3
11.03.2012, 11:58
Dej se spokój. Jak masz malować sprayem to lepiej wogóle nie maluj. Po pierwsze efekt będzie beznadziejny, nie uzyskasz połysku, lakier jest nietrwały. Po drugie koszt sprayu znacznie przekroczy koszt samego lakieru. Po trzecie. Jak będziesz chciał go później kiedyś pomalować porządnie to będziesz musiał wszystko zdzierać, a nie tylko zmatowić bo baza do pistoletu będzie się gryzła z lakierem w sprayu. ODRADZAM!


KLIKNIJ REPUTACJA, DAJ PUNKT, ZBIERAM NA RANGE MECHANIKA.
Masz problem? Napisz na PW, POMOGĘ.


http://naforum.zapodaj.net/8a31beb6f9ec.jpg.html
http://www.youtube.com/watch?v=ceJByM4HR...re=channel

konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#4
11.03.2012, 12:35
Za same spraye Cię wyniesie ok. 100 zł. Lepiej dopłacić te kilkadziesiąt złotych i dać to do jakiegoś warsztatu. Jak ja malowałem moją sr-kę to za robotę w warsztacie (w cenie było: malowanie, szpachlowanie, spawanie i farba podkładowa) zapłaciłem 100 zł. Lakier nawierzchniowy już miałem wcześniej i dałem mechanikowi.


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll
125Jarek Offline

Wprawiony


Postów: 94
Reputacja: 2
#5
11.03.2012, 16:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2012, 16:27 przez 125Jarek.)
to bardzo tanio miałeś za 100zł z twoim podkładem żebym miał tak tanio to też bym dał , ale to za samo robote zapłaciłeś 100zł plus twoja chemia ?


konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#6
11.03.2012, 18:25
Maj była tylko farba nawierzchniowa. Farba podkładowa, spawanie, szpachlowanie oraz malowanie było z tej cenie 100 zł.


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll
125Jarek Offline

Wprawiony


Postów: 94
Reputacja: 2
#7
11.03.2012, 23:20
to bardzo tanio, ja mieszkam w płocku może znacie w pobliżu jakiegoś taniego lakiernika ?


piekarelk Offline

Wtajemniczony


Postów: 41
Reputacja: 0
#8
15.03.2012, 15:46
Sprayem to mozna malowac graffiti na scianie! heh Jak koledzy pisza lepiej to zrobic raz a porzadnie.


Radek Offline

Mentor


Postów: 1,758
Reputacja: 61
#9
18.07.2012, 12:24
ja pomalowałem simsona spreyjem i wygląda bardzo ładnie


Szymcio Offline

Mentor


Postów: 2,301
Reputacja: 146
#10
18.07.2012, 13:44
Kiedy było malowanie radoslaw1999? Sprayem nie polecam, ponieważ gdyby benzyna Ci się wylała gdzieś to od razu po malowaniu oraz sprayem nie uzyskasz tego efektu co lakierem. Koszty są porównywalne tylko, że do lakierowania dorzuciłbyś gdzieś ok.50 zł od tych 100zł. Efekt o niebo lepszy. Pozdrawiam!


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#11
18.07.2012, 14:21
Ależ wy to odkopy robicie, spójrzcie się na datę postów. Co do spraya, to po prostu nie jest trwały. Jeżeli przypadkowo naleci na farbę benzyna to farba zaczyna złazić.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Malowanie simsona DziukuS51 2 3,642 08.01.2023, 17:28
Ostatni post: DziukuS51
  Malowanie ciamajda223 11 9,071 09.09.2019, 14:11
Ostatni post: trzciniak91
  Malowanie proszkowe...czy warto ??? przeeemo12 3 3,624 19.11.2015, 17:02
Ostatni post: Mumii
  Malowanie proszkowe czy malowanie zwykłym pistoletem ?? Robii 15 8,064 08.09.2015, 22:43
Ostatni post: Adrianovsky
  Malowanie simsona sr50 duży 2 2,554 25.04.2015, 19:55
Ostatni post: duży

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa