• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 114 115 116 117 118 … 141 Dalej »
Mam pecha do tylnich zębatek :(

Mam pecha do tylnich zębatek :(

pitas2233

Gość

 
#1
26.03.2012, 19:03
Siemka Huh
Dzisiaj chciałem sobie przyryć na piachu i wyglądało to tak że wjeżdżam na piach i chce przykopać, sprawdzić czy nadal jest tak zrywny jak kiedyś...
I podejmuje próbę ale niestety po puszczeniu sprzęgła usłyszałem tylko jak łańcuch przeskakuje po zębatce Crying
Dodam że pisałem kiedyś tutaj post o wymianie zębatek i tak zrobiłem, cały komplet był nowyWink
Jeśli chodzi o naciągnięcie koła to będę musiał kupić naciągacze bo mam już trochę zjechane gwinty Huh
Nie wiem czemu ale mam pecha ogólnie do zębatek -.-
Przy ogarze pale gumę, ryje na 2biegu, robię stunt i nic O_o ani razu łańcuch po zębatce nie przeskoczył Biggrin
A tutaj to chce skopać porządnie, spalić laka a tu tylko ta głupia zębatka jest do dup... za przeproszeniem.
Jakie macie rady ? Smile dodam że jest to Simson Sr50
Pozdrawiam
Tak znów kolejny komplet zębatek będzie zjechany jak tak dalej pójdzie Huh


konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#2
26.03.2012, 19:11
Nie kupować chińszczyzny


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll
rider Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#3
26.03.2012, 19:16
Kup sobie oryginalna solidną zębatke naciągnij dobrze łańcuch i powinno byc git


brendi10 Offline

Wtajemniczony


Postów: 35
Reputacja: 1
#4
26.03.2012, 19:17
Lepiej zainwestowć w drozsze z DDR lub MZA a nie potem po 5 razy kupować jakiś szajs.


W3exe Offline

Tabori Tuning !


Postów: 650
Reputacja: 22
#5
26.03.2012, 19:51
ja zebatke z lancuchem kupilem za 15 zł ddr. w bdb stanie


http://www.bikepics.com/members/w3exe
gg: 47665085
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#6
26.03.2012, 21:17
a jeszcze lepiej to nie kopac i swirowac bo sim do tego nie sluzy


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa