27.02.2026, 22:45
Cześć oto mój Simson S51 enduro
Rok prod. 1986
Modyfikacje: dołożony obrotomierz, cylinder 70/2, wał z wypełniaczami, zapłon 12v, wszystkie śrubki kwasówa, własnoręcznie zrobione: półka zegarów, podnóżek kierowcy, podnóżki pasażera, stopka boczna, blacha pod tablice rejestracyjną
Krótki opis: Simsona kupiłem w grudniu 2 lata temu jego stan był opłakany, został rozebrany do ostatniej śrubki, wszystko wypiaskowane, wyszkiełkowane i pomalowane proszkowo w ral9004, zbiornik oraz boczki wyszlifowane malowane akrylem w ral6018 w warunkach garażowych😬😉.
Michał. Pozdro
Rok prod. 1986
Modyfikacje: dołożony obrotomierz, cylinder 70/2, wał z wypełniaczami, zapłon 12v, wszystkie śrubki kwasówa, własnoręcznie zrobione: półka zegarów, podnóżek kierowcy, podnóżki pasażera, stopka boczna, blacha pod tablice rejestracyjną
Krótki opis: Simsona kupiłem w grudniu 2 lata temu jego stan był opłakany, został rozebrany do ostatniej śrubki, wszystko wypiaskowane, wyszkiełkowane i pomalowane proszkowo w ral9004, zbiornik oraz boczki wyszlifowane malowane akrylem w ral6018 w warunkach garażowych😬😉.
Michał. Pozdro

