• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 14 15 16 17 18 … 57 Dalej »
Montaż DE

Montaż DE

RolThe888 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#1
28.05.2018, 20:59
Cześć
Zakupiłem zapłon DE z jm czy może mi ktoś pokazać jak maci poprowadzone kable, cewkomoduł i jak wygląda sprawa z regulatorami?
Z góry dzięki


Grzegrzyk Offline

Zaawansowany


Postów: 419
Reputacja: 13
#2
28.05.2018, 23:49
https://drive.google.com/open?id=1PxxbaD...9BfMjq93KN
Ten schemat powinien ci pomóc, jeśli jednak mimo tego masz jakieś wątpliwości musisz poczekać na użytkowników tego zapłonu Smile.


Pomogłem? Zostaw plusa!
RolThe888 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#3
29.05.2018, 07:47
Dzięki.
Ale wolałbym żeby ktoś wysłał mi zdjęcia jak ma podłączone kable do stacyjki cewkomodułu i reszty bo z tymi schematami do DE to różnie jest


Grzegrzyk Offline

Zaawansowany


Postów: 419
Reputacja: 13
#4
29.05.2018, 09:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2018, 09:46 przez Grzegrzyk.)
Zweryfikowałem ten schemat i wg. mnie jest poprawny. Z tego co widziałem podłączenie do stacyjki również jest poprawne. Mam lekkie doświadczenie jeśli chodzi o silniki AM6. Najważniejsze jest podłączenie do cewkomodułu i to na schemacie jest poprawne. Również podłączenie regulatora jest opisane poprawnie. Kolory kabli oprócz tych wychodzących ze statora nie będą się pokrywać - zależą tylko od tego jakie założysz.


Pomogłem? Zostaw plusa!
RolThe888 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#5
29.05.2018, 10:54
Jeżeli mówisz że miejsca do podpięcia są dobrze pokazane to dobór kabli nie powinien sprawić problemów


RolThe888 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#6
29.05.2018, 12:27
Znajdzie się jeszcze jakiś posiadacz Simsona z DE chętny do pomocy?





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Montaż kierunkowskazów dzidek_94 7 4,886 03.08.2011, 22:48
Ostatni post: akusioll

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa