13.12.2009, 21:19
Witam chciałbym się zapytać czy ktoś by mi podał piosenkę z samym basem na wytestowanie głośników i wyrególowannie
Forum o Simsonach - www.simsony.info
|
13.12.2009, 21:19
Witam chciałbym się zapytać czy ktoś by mi podał piosenkę z samym basem na wytestowanie głośników i wyrególowannie
Forum o Simsonach - www.simsony.info
Dzięki
A mógłbyś mi jeszcze pomuc bo niewiem jak ta piosenka się nazywa (http://www.youtube.com/watch?v=fI70qr2HD...re=related
Forum o Simsonach - www.simsony.info
14.12.2009, 00:25
(13.12.2009, 23:08 )Gołgo88 napisał(a): Dzięki ,,Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo." http://www.youtube.com/watch?v=12z1NI4C4Vk - masz jeszcze to. Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...
2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
14.12.2009, 14:42
Forum o Simsonach - www.simsony.info
|